Sayfa 233/1001 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon
Arama sonucu : 8007 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: Viop LIV

1. Küçük hisselerde oynayan büyük oyuncular aynı zamanda BIST30'da da oynuyormuş. O yüzden BIST30/BIST50 ile BIST100 dışı farklı olabiliyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Bir düzeltme lazım artık.ok. Ama herkes borsada kısmına eaaaah hem evet hem hayır diyeceğim.
    Birçoğu çok az para ile halka arz ları kovalıyor.
    Hesap sayısı fazla ilgilenen fazla adım atan fazla ama parasal büyüklük sözkonusu birazda.
    Orada evet büyük paralar da var ama henüz tam bir yığılma söz konusu değil.
    Hala kkm ve döviz deki para çekilemedi borsaya.

Diğer yandan hep yazdım .Borsa ya eski kurallar ile bakılmamalı.Borsa artık ekonomi yönetiminin tamamen tl ile yapılan kuralları istendiği gibi esnetilen değiştirilen oynanan göz yumulan!!! bir yer..
    Hamam gibi düşünün..

Kirlenen giriyor yıkanıyor falan sağlık buluyor falan..

3.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    ekgyo gitmezse endekste gitmez, çoktandır dememiştim bence
    Bence yeni halka arzdan para gelirse oyuncu PETKM ve EKGYO'ya girebilir.

4. stoplos patlatmaya oynuyor şimdi bu kısrahın sakinleşip dengelenmesi gerek ondan sonra yukarı atak yapacak mı bakalım.
    FORMASYON AVCISI -53

5. Fitch yine ficlik yapabilir, pas gecerse bayagi bi kan akar. Diyorum efsane bir son olacak bugun.

6.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bence yeni halka arzdan para gelirse oyuncu PETKM ve EKGYO'ya girebilir.
    haberli mi habersiz mi girer ?
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

7. 2 ihtimal var

1 Yine kapanışa yakın alacak, pazartesine marj bırakacak. Pazartesi not artırımı ile gelenlere verecek.

2 İyice satacak, sonra miletin limiti yetmeyecek ve daha da düşecek. Pazartesi not artımımı borsayı ateşledi havası verecek.

8.  Alıntı Originally Posted by TIFIL Yazıyı Oku
    haberli mi habersiz mi girer ?
    Herif zaten gireceği kadar girmiş son gazı verecek parası yok, satışları karşılayamıyor. Bu sefer para bende yeterince var havası vermeye çalışacak.

Sayfa 233/1001 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •