Sayfa 236/859 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon
Arama sonucu : 6868 madde; 1,881 - 1,888 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Evet zaten projeksiyonumu yıldızı parlayan sektör ve yazdığım argümanlar ile 100 150 milyon arası 2020 net kar üzerine oturtuyorum..

son ç fk sına göre tabi ki çok olumlu değil ama borsa beklentiyi satın alır 150 milyon kar gelirse eğer o güne kadar bu fiyatlanır bence gündem buna doğru gidiyor fiyat daha ne kadar geride kalacak işte 2.ç bilançosunda işaretleri verecektir..

Bu arada imp, smurfit kappa gibi şirketlere baktım p e 15 20 lerde mar. Cap 5 - 10 milyar euroluk şirketler ama... Tam denklikte şirket bulup bakmam lazım bakacağım inşallah..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Tskler Sn sertol..ewt ben de 2.ceyrekten umitliyim o yuzden pozisyonumu artirdim sayet gene fos cikarsa ya satip cikarim ya da cok cuzzi bir miktar birakir bdsz i beklerim..patrona sallarim fln..moda ya bu tahtada..vakit gecer..mcap 5-10 milyar euro sirketler gayet karsilastirilabilir..beni biraz da dusunduren 700-800 mio ciro bu bence bizim mcap a gore dusuk..sirketin bu pandemie, kartona yapisal gecis surecinde bu revenue yu mutlaka artirmasi lazim..2.ceyrekte buna da bakacagim 250 mio ustu bir satis bekliyorum ceyrekte..bekleyip gorecegiz..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

Evet artık sadece beklemek kaldı 2Ç de göreceğiz

Allah mahçup etmesin inşallah bizi..

Bol kazançlar üstadım

3.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Evet zaten projeksiyonumu yıldızı parlayan sektör ve yazdığım argümanlar ile 100 150 milyon arası 2020 net kar üzerine oturtuyorum..

son ç fk sına göre tabi ki çok olumlu değil ama borsa beklentiyi satın alır 150 milyon kar gelirse eğer o güne kadar bu fiyatlanır bence ...
    gündem buna doğru gidiyor fiyat daha ne kadar geride kalacak işte 2.ç bilançosunda işaretleri verecektir..

Bu arada imp, smurfit kappa gibi şirketlere baktım p e 15 20 lerde mar. Cap 5 - 10 milyar euroluk şirketler ama... Tam denklikte şirket bulup bakmam lazım bakacağım inşallah..

kralsin tek kelime ile...burdaki mahalle agzindaki yazanlara da bu yazdiklarin KAPAK olmustr...

degerli bilgilerinizi eksik etmeyiniz...

nacizane ek yapayim temel olarak ilk ceyrek bilancoya...

Tamamen ertelenmiş vergilerin bu döneme yedirilmesi kaynaklı geçmiş dönemden düşük kar geldi...

Operasyonel anlamda da çok fark yaratamamışlar aslında ama bir yandan da kendileri de malı topluyor. Burasi onemli...
    Peter lynch der ki yonetimdekiler hisselerini topluyorsa korkmucaksin o sirketten....

Bu vergiyi bu döneme yedirmesi hisse bu kadar hareketliyken mal toplamaya devam edeceği içindi ve mal toplamaya da devam ediloyor...

Cok uzak degil bence burdakiler de kartonsa giderken arkadan trene bakar gibi bakacaklardir....ytd
    (ben seneye allah omur verirse 2020 yili bilancosu aciklandiginda da burda olucam, bunu besyildir yada on yildir bu sirketi ismi gibi bildigini sana tiplere soluyorum...cok deil max 7-8 ay var )

Tskler....;)

4.  Alıntı Originally Posted by demisas Yazıyı Oku
    kralsin tek kelime ile...burdaki mahalle agzindaki yazanlara da bu yazdiklarin KAPAK olmustr...

Tamamen ertelenmiş vergilerin bu döneme yedirilmesi kaynaklı geçmiş dönemden düşük kar geldi...

Operasyonel anlamda da çok fark yaratamamışlar aslında ama bir yandan da kendileri de malı topluyor. Burasi onemli...
    Peter lynch der ki yonetimdekiler hisselerini topluyorsa korkmucaksin o sirketten....

Bu vergiyi bu döneme yedirmesi hisse bu kadar hareketliyken mal toplamaya devam edeceği içindi ve mal toplamaya da devam ediloyor...

Cok uzak degil bence burdakiler de kartonsa giderken arkadan trene bakar gibi bakacaklardir....ytd
    (ben seneye allah omur verirse 2020 yili bilancosu aciklandiginda da burda olucam, bunu besyildir yada on yildir bu sirketi ismi gibi bildigini sana tiplere soluyorum...cok deil max 7-8 ay var )

Tskler....;)
    Sizi hayal kirikligina ugratmak istemem ama aslinda tam tersi sn demisas..eger patron mal topluyorsa bu iyi isaret degildir cunku kendine calisiyordur onemli olanin patronun mali tahtayi gotureceklere mal vermesi esastir..bir tahtada sadece patron varsa o tahta gitmez..sadece patron al sat, sat al dan para kazaniyor demektir..canli ornek alkim..patron bdsz surecinde ciddi mal satti..kap ta resmi kayitlar mevcut..patronun mal satmasi kotu degildir kime sattigi onemlidir

Bende teşekkür ederim üstadım inşallah beklentilerimiz tutacaktır..

ben polemikten artık kaçınıyorum bişeyler araştırdıkça paylaşıyorum Allah herkesin çarşısına göre pazar versin..
    Hürmetler..
     Alıntı Originally Posted by demisas Yazıyı Oku

Tskler....;)

6.  Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Sizi hayal kirikligina ugratmak istemem ama aslinda tam tersi sn demisas..eger patron mal topluyorsa bu iyi isaret degildir cunku kendine calisiyordur onemli olanin patronun mali tahtayi gotureceklere mal vermesi esastir..bir tahtada sadece patron varsa o tahta gitmez..sadece patron al sat, sat al dan para kazaniyor demektir..canli ornek alkim..patron bdsz surecinde ciddi mal satti..kap ta resmi kayitlar mevcut..patronun mal satmasi kotu degildir kime sattigi onemlidir

Ilaveten su da mumkun..patron hala mal topluyorsa..onumuzde surec uzun cunku daha bunu speklere servis sureci olacaktir..hem kendisi hem de ciddi gruplara kazandirmadan olmaz..sadece patron olan tahta likit degildir ve maalesef yerli yabanci buyuk para ugramaz ..yani hersey patronun niyetiyle ilgili..konjonktur onu dogru dusunmeye sevkedecek kanisindayim..ytdegildir

7.  Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Ilaveten su da mumkun..patron hala mal topluyorsa..onumuzde surec uzun cunku daha bunu speklere servis sureci olacaktir..hem kendisi hem de ciddi gruplara kazandirmadan olmaz..sadece patron olan tahta likit degildir ve maalesef yerli yabanci buyuk para ugramaz ..yani hersey patronun niyetiyle ilgili..konjonktur onu dogru dusunmeye sevkedecek kanisindayim..ytdegildir

7-8 ay ben tasiyacam...İnat etmeye gerek yok...sirket iyiyse devam tasimaua....isler iyi gitmiyorsa beklemeye gerek yok...

Bence isler iyi gidiyor su anda...Bunu da ikinci ceyrek bilancosu gosterecek...

8.  Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Sen de bu filmin reklam arasi gibisin..aninda sesi “mute” a alinan

Şu son dk gelişmesini oku bakalım genç, akabinde yabancılarla ilgili fikrini gözden geçirirsin zahar

https://www.msci.com/market-classification

https://www.msci.com/documents/12961...d-531277880294

Sayfa 236/859 İlkİlk ... 136186226234235236237238246286336736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •