Sayfa 238/981 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338738 ... SonSon
Arama sonucu : 7848 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz - II

1. Geçen gün tam da ben de bu konuda duygu ve düşüncelerimi ifade etmeye çalışmıştım...

Olursa zaten olur, önlemini almışsın kendi çapında...Ama hayıflanmamak lazım...

2.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Ha birde unutuyordum ..İhtiyaç duyulan alanlarda kaliteli egitim veren meslek liseleri acmazda ihl açarsan önceki yazdıklarımı da yapamazsın.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Meslek liseleri de kaliteli eğitim vermiyor
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,751
     Alıntı Originally Posted by uzay44 Yazıyı Oku
    Meslek liseleri de kaliteli eğitim vermiyor
    İşte onun için kaliteli eğitim vermeli diye yazdım ya...ben meslek kimya mezunuyum.Efes pilsende 2 yıla yakın staj yaptım .biz çok iyi yetişmiştik.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

4. Paranın değerini korumak için gram altın bence daha mantıklı
    Bir ülkede yalakalığın getirisi, dürüstlüğün getirisinden fazla ise, o ülke batar. Montesquieu

5. Borsayi yukari aldiklarinda normalde dolar duserdi.

Bugunlerde bu baglanti islemiyor gibi

Acaba hangisi dogruyu soylemiyor?

6. Cumhurbaşkanı Erdoğan, S-400 meselesinden kaynaklı ABD'nin her hangi bir yaptırım kararı alması halinde Türkiye'nin uluslararası mahkemeye başvuracağını açıkladı.
    Türkiye-ABD ilişkilerine değinen Erdoğan, ABD Başkanı Donald Trump'ın Türkiye'ye geleceğini açıkladı. Erdoğan, F-35 ve S-400 konusunda yaşanan anlaşmazlık hakkında ise, "1.25 milyar dolar harcadık. Eğer yaptırım uygulanırsa uluslararası mahkemeye başvururuz" dedi.
    Erdoğan, "Trump'ın Türkiye'ye yaptırım yapmasını engelleyebilecek misiniz" şeklindeki bir soruya şöyle yanıt verdi:
    G-20 Zirvesi'nde Trump ile görüşmemizin ikili ilişkimizdeki düğümleri ortadan kaldırmak ve ortaklığımızı güçlendirmek için önemli olacağına inanıyorum"

7.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    bitcoin 14bin i gecmiş hey yavrum hey
    bizim eleman satmadıysa dünden bugüne 20bin usd daha kar yazdı
    Arkadaşınız güzel bir fırsat yakalamış ama müzik bitmeden sandalye kapsa iyi olur.
    Gerçi yükseliş sırasında kimsenin nasihatlere kulak asacağını sanmıyorum.
    Banucan hanımı az uyarmadık burada.
    Zafer sarhoşluğuyla üslubu bile bozulmuştu hatırlarsanız.
    Herkesi aptal gibi görmeler falan.

Sonrası malum, paraşütsüz iniş.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

8. 27 Haziran Perşembe 11:36 TCMB "YEDEK AKÇE"SİNİN BÜTÇEYE AKTARILMASIYLA İLGİLİ DÜZENLEME MECLİS'E GELİYOR-KAYNAKLAR

Sayfa 238/981 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288338738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •