Sayfa 241/930 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341741 ... SonSon
Arama sonucu : 7440 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: ISYAT İş Yatırım Ortaklığı

1. temettü öncesi .99 - 1.00 alışa talibim. bu fiyatlardan alınır. 1.09 ve üzeri hiç düşünmem satarım.

2.  Alıntı Originally Posted by besonderes Yazıyı Oku
    Türkçenin doğru kullanımında Tavuk yumurtadan çıkar.Yumurta tavuktan çıkmaz
    Tavuk yumurtlar.
    Helal olsun yorumuna.
    Yıllardır millet tartışıp durur, hangisi hangisinden çıktı diye.
    Ilk defa böyle bir cevap alıyorum..bravo.

HTC Desire 816 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by yusufdasli Yazıyı Oku
    ben hisseyi 1,04 den aldım. Baya yükselir diye umut ettim ama. Anlam veremedim. Aksine düştü. Temettü ye kadar elimizde tutacağız artık. Net temettü miktarı 0,187 kuruş mu ?
    Gerçekten çok yüksek almışsınız. Ama temmettü vermeye daha 20 iş günü var. En kötü ihtimalle aldığınız rakamları bir daha görecektir. Acele etmeyin. Uzun vadede yatırım düşünüyorsanız 2-3 yıl en az beklemek lazım.
    Yasal Uyarı
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Oralet_Osman Yazıyı Oku
    Kalvin üstadım,
    Bu kadar biliyosun madem çok güzel de,
    Derinliği bol olan şirket bulsan ya kendine. 1 kuruş yukardan satabilmek için fıtık olursun. Napacan İşyat'ı sen al sat yapıyorsan madem? Haksız mıyım? Günde %3 marjı olan kağıtlar var. Bilemedim yani.
    haklısın ama hakem arkadasın dediği gibi borsa doyum noktalarında gireceğin kâğıtta şuan terse düşebilirsin ancak temettü kâğıtları ve bunlardanda grafiği en uygun olanı bulman gerek ,şuan mevsim temettü kâğıdı mevsimi.

5. Uv de yüksek değil hemen satmıyacaksa temettü sonrası maliyetlerim uzun zaman oldu 098//088//068 068 maliyetteykende 88 lerdeyken satıp başka senetlerde alım satım yapmaya çalışıyorum ufak ufak burdan bu kez satmamak üzere alıyorum uv ✌👍🏻🙂
     Alıntı Originally Posted by gskodal Yazıyı Oku
    Gerçekten çok yüksek almışsınız. Ama temmettü vermeye daha 20 iş günü var. En kötü ihtimalle aldığınız rakamları bir daha görecektir. Acele etmeyin. Uzun vadede yatırım düşünüyorsanız 2-3 yıl en az beklemek lazım.

6.  Alıntı Originally Posted by gskodal Yazıyı Oku
    Lakin şöyle bir durum söz konusu değil mi ? 5000 lot aldığımı varsayarsak 29 mart ta bana vereceği temettü miktarı 900 tl civarı olacak. Her türlü kar etmiş olacağım. Yanlış mı düşünüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by yusufdasli Yazıyı Oku
    Lakin şöyle bir durum söz konusu değil mi ? 5000 lot aldığımı varsayarsak 29 mart ta bana vereceği temettü miktarı 900 tl civarı olacak. Her türlü kar etmiş olacağım. Yanlış mı düşünüyorum.
    Hayır böyle değil; kar verdiği gün, hisse fiyatı 0,187 kuruş düşecektir. Mesela 1.10 larda temettü verse 0.92 lere kadar düşer. Bunu düşünerek karar verin. Ama 0.92 ye düştükten sonra 3-5 ay sonra yine 1. tl üzerine çıkacaktır.
    Yasal Uyarı
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

[QUOTE=yusufdasli;1764301]Lakin şöyle bir durum söz konusu değil mi ? 5000 lot aldığımı varsayarsak 29 mart ta bana vereceği temettü miktarı 900 tl civarı olacak. Her türlü kar etmiş olacağım. Yanlış mı düşünüyorum.[/QU.
    ))))) Valla temettü günü, sizin maliyetiniz 1.04 desek yaklaşık 0.85 altına düşerse zarardasınız üstünde olursa kar.

Sayfa 241/930 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291341741 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •