Sayfa 241/340 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon
Arama sonucu : 2716 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1.  Alıntı Originally Posted by ati22 Yazıyı Oku
    Bugün özge hanımla bende görüştüm.Almanya fuarında alınan yeni siparişlerle alakalı bilgilendirme rica ettim.Çok tatmin edici bir cevap alamadım.En azından fuar masrafı çıktımı dedim.Biraz gülüştük.Tarık bey çok enerjikti.Bu aralar sanırım istirahate çekildi.
    yatırımcı ilişkilerinden özge hanım pek risk almak istemiyor...kesinleşmeyen konular hakkında ekstra bilgi vermiyor...buda bizim bilgilenmemizi çok kısıtlıyor...keşke gesandan hüseyin beyi transfer etseler.... hüseyin bey ne güzel bilgiler veriyordu...ben özge hanım ile iki görüşme yaptım ikisinden de pek memnun kalmadım...kişilik olarak iyi birine benziyor ama biz yatırımcılar önümüzü görebilmemiz için bilgiye ihtiyacımız var...bunu da ne yazık ki elde edemiyoruz...

şirketin kapta yayınladığı bilgilerin dışında bir bilgiye ulaşamıyoruz...bundan sonra sorabileceğim sorulara da az çok nasıl cevap vereceğini tahmin ettiğim için doğrusu pek aramak istemiyorum...

geçmişte gedza hissesi almışken onların da bir hüseyini vardı...ne sorarsam kap haberlerine veya bilançoya bak...orada herşeyi yazdık ekstra bir bilgi veremem diyordu... borsa hayatımda gördüğüm en itici yatırımcı ilişkileri idi...özge hanıma puan vereceksem 10 üzerinden 5 veririm...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Patron ile ilgisi vardır keko. Sanırım çok net bilgi vermek istemiyor..Çok doğru değil ama bakalım 1 ay sonra ak koyun kara koyun anlarız
    Ama yeni şirketin çok net olması lazım yoksa uzun vade alıcı zor bulur...

3. tanıdığım en iyi yatırımcı ilişleri gesandan hüseyin bey...ikincisi blcyt nin yatırımcı ilişkileri ( öyle ki bilançonun bile ne kadar ciroda olacağını bile ima ediyordu.... ) üçüncü sırada eski soda hissesi yatırımcı ilişkilerinden bir bayandı..ona bir soru sorduğumda kurtuluşum yoktu en az yarım saat açıklama yapardı...soda külünün üretim aşamasından başlayarak cevaplamaya başlar ve ardındanb benim asıl soruma cevap verirdi..biraz sıkıcı idi...aşırı bilgiden dolayı...

konkayı da unutmadan edemeyeceğim...ulaşılmaları bile zordu...aynı şekilde teknosa da öyleydi...teknosada görüşmek istediğimde beni sürekli birbirlerine paslarlardı...top gibi oradan buraya savruluyordum...

ama en kötüsü şüphesiz gedzanın hüseyin beyi idi...kimse kötülük konusunda onun eline su dökemez...şirket onun yerine bir telesekleter koyup hep aynı şeyi tekrarlatırsa daha iyi yapar...çünkü bir elemanın maaşından kurtulmuş olur...

özge hanım en kötüsü de değil ama vasat...o yüzden de ona 5 puan veriyorum..ama sesi çok güzel... tipini görürsem ve sesi gibi güzelse puanımı 7 e yükseltebilirim....nasıl olsa cweneden de ekmek yedik..birazcık olsun bunun da hatırı olsun yani...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Citi geçen hafta sattığı 100 bin lotun 40 binini geri almış .
    Bakalım devam edecek mi...

5. sanki kap gelecek,patron twet atmış

6.  Alıntı Originally Posted by Byccx Yazıyı Oku
    sanki kap gelecek,patron twet atmış
    Son 3 dk sert hareket oldu. Ben de biraz ilave mal aldım.
    Bakalım.

7. Bazı aracı kurum uygulamalarında f/k 210,31 görünüyor niye böyle oldu?
    "..Ne dilersen Hak'tan dile,
    Kılavuz ol doğru yola.."

Sayfa 241/340 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •