Sayfa 244/327 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294 ... SonSon
Arama sonucu : 2614 madde; 1,945 - 1,952 arası.

Konu: SARKY - Sarkuysan

1. ulen çaycı hala haşlama çayı milletinm önüne koymuşsun alın mutlu olun diyon mutlu olmayanada bardak kırıyon çayı döküyon utanmassan çaydanlığı dvirip çay yoğğğ diycendeeee nireyyeeeeeeee kaderrrrrahada 15 gündür düşürüyon 15 gün daha düşürürsün eeee sonreee ne olcek süyle bakem söz tek rakama geldiğinde elimdeki lot kadar lot alcam fazla değil 100k lotum var iş bank
    ytd deli saçmasıdır

2. Sayın Çaycı(bende çaycıyım 1.5 dönüm çayım var...tevafuk bunu yazarken çay satan çaycı bir araçta önümde .😂)

Bak elin gavuru topluyor üstelik milletin elindeki yerli milli insanın elindekini topluyor

Sende elin gavurlarına izin verme ki millet zarar görmesin

Açıkla şu % 50 yi, çok kasma

Bak bütün canlılar ölümlü bizde ölümlüyüz.

Bak dizi seyretmeyi sevmediğim halde takip ettiğim kadarı ile dizilerdeki Türk komutanlar kahramanlar dahi öldü 🤭 onlara da kalmamış

Biz sabrederiz de şimdiye kadar da etmişiz.

Gel.

Kim olursan ol

Gel

Fazla üzme bu milleti he.....

Mizahidir "yatırım tavsiyesi içermez" da.....

3. Haber çok yakın demek ki acelesi var..

Bekliyoruz ......

Maden için erken....

Sermaye mi...

Dışardaki şirketlerden bir haber mi..

Bekliyoruz, çok bekletme...

Çok oyun da oynama....

4. Kimse kimseye kolay para kazandırmak istemez, bu afrası tafrasi kolay para kazanmak isteyenlere.

Bu tahtacı profesyonel iyi teknikciler ve tahtacı ne yapacağını biliyor, kararlı olan kalacak kolay paracılar gidecek mecbur. O zaman bir ferahlık gelir hissenin üzerine ben şimdiye kadar çok hafif alımlar yaptım. 17.28 zirvesinde elimde portföyümün % 10 civarı bir miktar kalmıştı elimde, daha eklediklerimle %18 ine bile ulaşmadı şu anda, bu şekilde düşüş devam ederse, 13 e yaklaştığında pörtföyün %30 unu, 12 TL ye yaklaştığında pörtföyün %40 ını sarky e dönüştürme niyetindeyim. Olacagından değil sadece en olumsuz durum için stratejim böyle olacak. Yarının güzel olacağını ve 13.6 altına da pek sarkacağını düşünmüyorum. Haziran sonuna kadar da zirveyi aşacak bir yükselişin yaşanmayacağını düşünüyorum.

5. Ha tabi rcevahir abimin dediği gibi bir bedelli bedelsiz hikayesi çıkarsa işler değişir.

6. Valla helal zirvede satanlara şaka değil an itibarıyla kardan 360 gitti ulen çaycı ulen çaycı ben senin larşına geçip kıtlama yapacağım zamanıda göreceğim sözüm söz getir tek raka a 100k daha alacam
    ytd deli saçmasıdır

7.  Alıntı Originally Posted by akrep4401 Yazıyı Oku
    Valla helal zirvede satanlara şaka değil an itibarıyla kardan 360 gitti ulen çaycı ulen çaycı ben senin larşına geçip kıtlama yapacağım zamanıda göreceğim sözüm söz getir tek raka a 100k daha alacam
    Hisselerine Blokaj koy gerisini dert etme
    İnşaallah en kısa sürede geri dönecek ve inşaallah sert dönüş bekliyorum...

8.  Alıntı Originally Posted by Rcevahir Yazıyı Oku
    Hisselerine Blokaj koy gerisini dert etme
    İnşaallah en kısa sürede geri dönecek ve inşaallah sert dönüş bekliyorum...
    Blokajı an itibarıyla koydum teşekkürler inşallah çok güzel günler göreceğimiz günlerde gelecek
    ytd deli saçmasıdır

Sayfa 244/327 İlkİlk ... 144194234242243244245246254294 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •