Sayfa 249/337 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

ulusal 30 kağıtlarında görürsünüz,
    bazı kağıtlarda yabancı bir haftada 30 milyon lot kağıt alıyor,
    kim satıyor kağıdı ?
    hesapta yerliler.
    yalan.

yada tersi,
    yabancı bir kamyon mal alıyor,
    kim alıyor yerli.
    yalan...

2. Patron satislari sonrasi takasa city girdi.

2020 şubat ayina bakarsaniz city takasta 2.sirada goruruz.fiyata bakiyoruz,city takasa girdide ne oldu hicbirsey

2020 nisan ayinda ise nerdeyse city sifira yakin takasta yok.ciktida ne oldu yine hicbirsey.

Simdi ise durum bu.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. teşekkürler …. o zaman city nin hissede olması veya olmaması kağıdın geleceği ile ilgili karar vermemizde etki teşkil etmiyor anlıyorum … ki sayın cefaks ta takasların xu30 hariç güvenli olmadığını söylemişti zaten...
    tekrar ikinizede verdiğiniz bilgiler için teşekkürler … yarın olsun hayr olsun ...

4.  Alıntı Originally Posted by ofis Yazıyı Oku
    teşekkürler …. o zaman city nin hissede olması veya olmaması kağıdın geleceği ile ilgili karar vermemizde etki teşkil etmiyor anlıyorum … ki sayın cefaks ta takasların xu30 hariç güvenli olmadığını söylemişti zaten...
    tekrar ikinizede verdiğiniz bilgiler için teşekkürler … yarın olsun hayr olsun ...
    Herkesin bu durumda karşısında farklı yorumları olabilir.Geçmişten gelen tecrübeye göre bu görüş değişir tabi

Ben şirketin önce;

1-temel verilere
    2-teknık analizine
    3-takasına

dıkkat ederım oncelık sıram bu.

5. sekur ve özerden bugun tavan yıne onlar bızden çok iyi durumda değiller zarar den şirketler ama bizden daha iyi prim yaptılar, saadet zinciri ve ışıklar plastık yarın açılıyor tavan serılerı bıtmeden tmpolunde 20 tl üzerine atması gerekmez mi arkadaşlar bu süreçte

6.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    sekur ve özerden bugun tavan yıne onlar bızden çok iyi durumda değiller zarar den şirketler ama bizden daha iyi prim yaptılar, saadet zinciri ve ışıklar plastık yarın açılıyor tavan serılerı bıtmeden tmpolunde 20 tl üzerine atması gerekmez mi arkadaşlar bu süreçte
    belkıde boyle dusunmemızı ıstıyorlardır.endekste sert saldı.

7. moral bozucu onların sürekli prım yapması bızım arkalarından bakmamız :-)

8.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    moral bozucu onların sürekli prım yapması bızım arkalarından bakmamız :-)
    kesınlıkle.aslında cok ıyı kazandırdı 9320 den aldım 3 ay önce.. yuzde yuz yaptı satmadık 18 den 16 yı tekrar gecemeyınce 15600 den sattım ben 2000 lot 13 lıra kar.baktım kar erıyecek kısa zamanda guzel kar kacırmım dedım.sanırım dogru yaptım 15 ı gecemıyor sımdıde.belkı yıne donerım ama su düşüşte degıl.belkıde donmem 3 aydır basım agrıdı bıraz kafamı dınlım.insanı gercekten yoruyor.

Sayfa 249/337 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •