Sayfa 25/639 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 5110 madde; 193 - 200 arası.

Konu: AKPAZ Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Evet millet beklemeye geçti, duyuma göre hareket yapacak gibi, bugün 0,39 gibi bir duyuma, habere herşey değişir..gün sonu ve ve son 3 gün önemli ..bekleyip görecez ak koyun mu kara koyun mu

2. Millet pusuda bu hisseden haberi olan çarşamba günü gün içinde veya ertesinde giriş yapabilirsiniz.

Olur da iyi haberin kokusu var ise zaten onlar gereğini yapacak diye düşünüyorum...

Bugünü şahsen 40 bekliyordum ama 39 kapatırsa da fena olmaz...

3.  Alıntı Originally Posted by Uhacettepe79 Yazıyı Oku
    Millet pusuda bu hisseden haberi olan çarşamba günü gün içinde veya ertesinde giriş yapabilirsiniz.

Olur da iyi haberin kokusu var ise zaten onlar gereğini yapacak diye düşünüyorum...

Bugünü şahsen 40 bekliyordum ama 39 kapatırsa da fena olmaz...
    beklenti varsa bugünden toplamayada başlaya bilirler, erken kalkan yol alır misali ama pazartesi salı normal alıcı için belirleyici gün olacak..bugün kapanışta birileri süpriz yaparsada şaşmam..

4. kademe yazabilecek arkadaş var mı

5.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    beklenti varsa bugünden toplamayada başlaya bilirler, erken kalkan yol alır misali ama pazartesi salı normal alıcı için belirleyici gün olacak..bugün kapanışta birileri süpriz yaparsada şaşmam..
    arkadaşlar şaka maka sanki olumlu bir gelişme olacakmış gibi kendimizi fazla ümitlendirmeyelim derim..
    çünkü bu adamların yaptıkları yapacaklarının teminatıdır..
    bugüne kadar ne zaman hayırlı ve olumlu birşey yaptılar ki şimdi yapsınlar....

6.  Alıntı Originally Posted by Dialektik Yazıyı Oku
    kademe yazabilecek arkadaş var mı
    uzlaşma 8128 lotla 0,39 tl

7.  Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    arkadaşlar şaka maka sanki olumlu bir gelişme olacakmış gibi kendimizi fazla ümitlendirmeyelim derim..
    çünkü bu adamların yaptıkları yapacaklarının teminatıdır..
    bugüne kadar ne zaman hayırlı ve olumlu birşey yaptılar ki şimdi yapsınlar....
    Kesinlikle katıliyorum hatirlayin gecen sene haftalarca borcun yapilandirilmasini beklendik sonunda umdugumuzdan bile daha iyi sonuclandi hepimiz sıkıntılar bitti artik eski seviyesine gelir diye beklerken bir senedir kan kusturuyor

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

8. Buradaki yorumlara bakipta yeni atlayacak arkadaslar dikkat etsin bizim zararlar cok fazla ve biz batmayii goze aldik bekliyoruz burada yatirim yapilacak sirket yok bizimki malesef kumara dondu ya karla cikacaz yada tumden parayi kaptiracagiz

Sent from my LG-D855 using hisse.net mobile app

Sayfa 25/639 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •