Sayfa 25/1015 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon
Arama sonucu : 8116 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Viop LIX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,742
    Bu ülke neler gördü...SPK başkanı ve kardeşini...Eşine ihale eden bakanı vs...

Hafize neden böyle magazinsel ve kamu zararı çok az olan bir olaydan dolayı görevden alındı?

SORU BU?
    Az ciddiyet, Çok geyik...

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    aracı kurumların hisse senetleri için hazırladıkları raporlarda geçen hedef fiyatları , raporun ayrıntısına inmeden sosyal medyada yazar , televizyonda canlı yayında şarkırsanız , eksik iş yapmış olursunuz !!!
     Alıntı Originally Posted by Lucky Player Yazıyı Oku
    çünkü bazı aracı kurum raporlarında , temettü - dividend yield % .... olarak beklentileri yazar... raporlar 12 aylık vade içinde görülmesi beklenen hedef fiyat ile çıkar... rapor yazılırken raporun yazıldığı zamandaki fiyat da yazar... işte o fiyatın üzerine % getiri potansiyeli ( varsa ) eklenip hedef fiyat yazılır... şayet raporda % temettü beklentisi yazılmamışsa 12 ay içinde görülmesi beklenen hedef fiyat raporda yazandır... yooookkkk , temettü yazılmış ise , raporda fiyat yazan yerdeki rakamla, % temettü beklentisi yazılan rakam çarpılır... çıkan rakam hedef fiyatın üzerine eklenir... yani hedef fiyat + temettü eklenir üzerineç... bu önemlidir niye çünkü .... devam edecek.....
    sen kalkar canlı yayında televizyonda,, atıyorum sallıyorum ak yatırım tüpraş için 12 aylıkta 435 tl hedef fiyat ile al raporu yayınladı dersen , eksik bilgi vermiş olursun dinleyicilere tamam mı ? niye çünkü ...

diyelim analist raporunu hazırladığı tarihte , tğpraşın fiyatı 290 tl olsun... analist tüpraşta diyelim çok yüksek bir temettü bekliyor ve bunu raporuna 2024e %19 olarak yazdı...
    bu ne demek ? şu demek : raporu yazdığı tarihteki 290 tl fiyatı baz alarak % 19 brüt temettü beklentisi var demek !!! yani 55,10 tl brüt temettü beklentisi var 12 aylık vadede...
    kurumsal yatırımcı isen stpoaj kesilmeyeceği için 55,10 tl yi hedef fiyatın üzerine eklersin... yok bireysel yatırımcı isen 55,10 dan stopajını düşersin 49.59 tl yi hedef fiyatın üzerine eklersin... bu işin normal standardı budur... uluslarrası raporlarda bu şekilde okunur dikkate alınır....

ne oldu sen şimdi tüpraş için 435 tl hedef fiyat verdi ak yatırım dedin di mi .... hah yanlış yaptın işte... 435 tl 12 aylık hedef fiyat ve 55,10 tl brüt temettü beklentisi diyeceksin ! tamam mı ablammmmmm...

ateşinizi alabilir miyim, kaldıysa ... çakmak ? lâzım...
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Gece seansı ölçü sayılır
    Xlbnk %-3 gördük..
    Bankaların sert aşağı açması beklenir..

4.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...29#post6698929

ben dedim olm size..

cenabet biri açsın topici bişey deneyelim diye

Ben saa demedim mi gidici diye
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...47#post6687447

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

5. ABD ADR

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    la spk ' da veya borsa istanbul'da görevli olsam, bu aracı kurumların , televizyondaki yorumcuların falan hepsinin içinden geçerdim... hallaç pamuğu gibi atardım... spk lisanslama sınavlarını spl1, spl2 , ( aracı kurumda müdürlük için gerekli olan lisans bu ) , spl3 türev lisans sınavlarını zorlaştırırdım... hatalı eksik yorum yapanların , standarda uygun olmayan hisse senedi raporu yazan analistlein aracı kurumların içinden geçerdim... canına okurdum.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

7. Eski ABD Büyükelçisinin yeğeni Merkez Bankası’nın yeni başkanı
    Hafize Gaye Erkan’ın Merkez Bankası Başkanlığı’ndan istifasının ardından başkanlığa en yakın aday olan Fatih Karahan aynı zamanda Eski ABD Büyükelçisinin de yeğeni.

https://www.patronlardunyasi.com/hab...oogle_vignette

gayeyi sendikasız işçi gibim kovmuşlar..

Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Sayfa 25/1015 İlkİlk ... 1523242526273575125525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •