Sayfa 257/579 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon
Arama sonucu : 4630 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: HALK Cafe - III

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Realiteyi ikinci çeyrek bilançoları ile görecekler...
    Bilinen sey para etmez borsada. Ta ne zaman biliniyordu bu. Asil olay 3C'yi etkileyip etkilemeyecegi idi.

Alıntı Originally Posted by çorbacıyım Yazıyı Oku
    Akşam koltukta telefondan okurken İçtigim çayı püskürttüm,halı kolduk telefon conta oldu. Hane halkı yaptığım maddi hasarlı kazadan sonra bukadar neye güldüğümü çok merak edip ısrarla yazıyı okumamı istediler.siz anlaymazsınız dedimse ısrarcı oldular,mesajı okuduğumda birde harbi bu adam kafayı yemeye başladı modunda bakışlara maruz kaldım )) Allah seni bildiği gibi yapsın emi o nasıl cevaptı o )
    Ne paralar var bunlari ustumuze salanlarda. Sabahtan beri her 5dk'da bir "Black Lives Matter" reklami veriliyor.
    Son 1 senede duydugumdan fazla reklami 1 gunde duydum. Trump babayi indirmeyi kafaya koymuslar, her yol mubah.

Kavga cikmis yagmaladiklarini paylasirken.

Sigorta sirketleri odemiyor bunlarin hicibirini.

4.  Alıntı Originally Posted by çorbacıyım Yazıyı Oku
    Akşam koltukta telefondan okurken İçtigim çayı püskürttüm,halı kolduk telefon conta oldu. Hane halkı yaptığım maddi hasarlı kazadan sonra bukadar neye güldüğümü çok merak edip ısrarla yazıyı okumamı istediler.siz anlaymazsınız dedimse ısrarcı oldular,mesajı okuduğumda birde harbi bu adam kafayı yemeye başladı modunda bakışlara maruz kaldım )) Allah seni bildiği gibi yapsın emi o nasıl cevaptı o )
    bizim adana da bi laf vardır... yiğidi öldür çorbasını içme diye....
    yalanın batsın şorbacı...

5. cümleten hayırlı işler, bol kazançlar.

6. ömür gelip geçiyor;
    bir müddet haber dinlemiyorum..kafam rahat...burayı da kaliteli buldum takılalım biraz dedik.

7.  Alıntı Originally Posted by cüneytt Yazıyı Oku
    ömür gelip geçiyor;
    bir müddet haber dinlemiyorum..kafam rahat...burayı da kaliteli buldum takılalım biraz dedik.
    Ömrü etkileyen GAM, ağacı nem. Sırf bu yüzden %90 artık senet taşımıyorum. 2008 den sonra sistem değişti, vob varant derken dalgalar çoğaldı, yatırım yapacak enstrüman kalmadı. Ama sanırım bizi en çok etkileyen şey devletin açıkladığı değerlerin tutarsız olması. %10 enflasyon gerçek değil malesef. enflasyon konusunda da dünya üç veya dördüncü sıralardayız. Haber izlememek da en güzeli. Bunlar ömrü rahatlatacaktır.

8. nuh çimentodan bi hareket bekliyorum...sıra bunda heralde.

Asla Yatırım Tavsiyesi değildir. Zarar edebilirsiniz.

Sayfa 257/579 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •