Sayfa 26/651 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon
Arama sonucu : 5208 madde; 201 - 208 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben öptüm ,uyanacak dostlar....hem de güzel bir prenses olarak...toplam %12 de bedelsiz ve temetü de veriyormuş daha ne olsun..
    Opmeyle uyanmiyor baya bir durtmen lazım bilirsinki katıra biber surersen at dan hızlı gider 🙂🙂

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben öptüm ,uyanacak dostlar....hem de güzel bir prenses olarak...toplam %12 de bedelsiz ve temetü de veriyormuş daha ne olsun..
    aslında batıl bir inanç ama ben hangi sayfada tatarramazanı görsem o hissede çıkış oluyor, sayın kekonunda tatara yakın bir özelligi var , uzunsüre onu erbosta izledim, belki buradada bir süre beraber oluruz.

3.  Alıntı Originally Posted by hasan polat Yazıyı Oku
    aslında batıl bir inanç ama ben hangi sayfada tatarramazanı görsem o hissede çıkış oluyor, sayın kekonunda tatara yakın bir özelligi var , uzunsüre onu erbosta izledim, belki buradada bir süre beraber oluruz.
    İnşallah şansli gelir

4. arkadaşlar her hissenin sırası var....sırası gelince hiç yerinde duramaz...biraz daha sabır...bir de bilançoları görmek lazım...güzel bir bilanço bu hisseye hareket getirecektir..

arkadaşlar temetüsü ve bedelsizi ne zaman bu hissenin bakarsınız sırf bunun için bile olsa gelirim...şu anda alkanın temetüsünü alma isteğim var ..bu ayın 27 sinde hesaba geçecek...gentaşın ne zaman acaba ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by sancak37 Yazıyı Oku
    İnşallah şansli gelir

bu güne kadar girdiğim hemen hemen her hissede hareket oldu...umarım bunda da olur...bu hisse çıkışı hakediyor...umarım bu hakkını piyasa verir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    arkadaşlar her hissenin sırası var....sırası gelince hiç yerinde duramaz...biraz daha sabır...bir de bilançoları görmek lazım...güzel bir bilanço bu hisseye hareket getirecektir..

arkadaşlar temetüsü ve bedelsizi ne zaman bu hissenin bakarsınız sırf bunun için bile olsa gelirim...şu anda alkanın temetüsünü alma isteğim var ..bu ayın 27 sinde hesaba geçecek...gentaşın ne zaman acaba ??
    Temettü Mayıs 31 .Bedelsiz tarihi henüz aciklanmadi

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu güne kadar girdiğim hemen hemen her hissede hareket oldu...umarım bunda da olur...bu hisse çıkışı hakediyor...umarım bu hakkını piyasa verir...
    Sayın keko,
    Sizce bu hissenin en büyük beklentisi nedir?

8.  Alıntı Originally Posted by ertunga77 Yazıyı Oku
    Sayın keko,
    Sizce bu hissenin en büyük beklentisi nedir?
    bilançosu olur dostum...2016 son çeyrekte ciroda rekor kırmış....tam 71 milyona çıkmış cirosu...ondan önceki çeyreklerde 53-58 milyon civarlarında iken son çeyrekte 71 milyona çıkmış...eğer önümüzdeki çeyrekte bu ciroyu yaparsa çok güzel bir kar yapar...

peki bu ciroyu yapabilir mi ?? 2015 yılını incelediğimizde cironun her çeyreğe eşit dağıldığını görebiliyoruz..yani mevsimsellik etkisi yok...o halde 2016 yılının son çeyreğinde yakaladığı bu ciroyu 2017/3 aylıklarda da sürdürme ihtimali var...bir de genelikle ilk çeyreklerde kar marjı yüksek iken son çeyrekte hep az olmuş...bunun nedeni büyük bir ihtimalle finansal verilerinden kaynaklanıyor olabiir...

bu durumda yapılacak yüksek ciro ve yüksek kar marjı etkisiyle süpriz güzel bir kar yapabilir dostlar...öyle bir süprizde bu hisse rahatlıklar 2,00 ve üzerine çıkabilir...

bu hissenin bilançolarını elimden geldiğince takip etmek istiyorum...bilançoyu beğenirsem bu hisseye de giriş yapabilirim...

Sayfa 26/651 İlkİlk ... 1624252627283676126526 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •