Sayfa 261/1007 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361761 ... SonSon
Arama sonucu : 8053 madde; 2,081 - 2,088 arası.

Konu: Viop XL

1.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku

>>>>
    19.42: Rusya'da askeri operasyonun hemen ardından hisse işlemlerine kapanan Moskova Borsası'nda tatil uzuyor. Merkez Bankası 14-18 Mart arası borsanın normal seanslarının kapalı olacağını duyurdu. Sadece şirketlerin ruble cinsinden geri alımları için istisna yapılacak.
    Acaba nasıl bir gelişme olacak da, tekrar açacaklar dükkanı.

Bu şirketlerin kredi ipoteği vardır..
    Çok düşerse margin yerler diye açamıyorlar sanırım...
    Putınzede çoğu şeyi hesap edemedi..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

3. thyao u30 içinde aralık zirvesinin üstüne atabilmiş 2 hisseden biri, diğeri krdmd..

bunun sebebi bilanço- bütün dünyada havayolu şirketlerinin nal topladığı ortamda kar yazdı, 2 kattan artışla 97 milyar ciro, 3.5 kat artışla 28 milyar favök, 8.2 milyar net kar.. maliyetlerini hızlı kısabilmiş, ve kargo işine ağırlık vermiş, para kazanmış.. corona sonrası normalleşmede favori sektör de havayolları

son 3 haftada yabancı takasından 70 milyon lot satış gelmiş, bütün takasın onda biri- yabancının elindeki malın dörtte biri büyüklüğünde bir mal, yani 3 haftalık süre için çok ağır bi mal, aralık zirvesinin üstünde 26-27 dolayında bu kadar malın karşılanabilmiş olmasını teknik/takas pozitif olarak görüyorum

4.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku

>>>>
    19.42: Rusya'da askeri operasyonun hemen ardından hisse işlemlerine kapanan Moskova Borsası'nda tatil uzuyor. Merkez Bankası 14-18 Mart arası borsanın normal seanslarının kapalı olacağını duyurdu. Sadece şirketlerin ruble cinsinden geri alımları için istisna yapılacak.
    schrödinger kedisi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by şahna Yazıyı Oku
    Bu şirketlerin kredi ipoteği vardır..
    Çok düşerse margin yerler diye açamıyorlar sanırım...
    Putınzede çoğu şeyi hesap edemedi..

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İpotek yabancı bankaya ise ödemesi gerekmez.
    ipotek yeli bankaya ise Putin yapar bi KGF öteler.

6. Oranın BDDK'sı TMSF'si, Merkez Bankası, Varlık Fonu, Emeklilik Şirketleri vs senaryolar üzerinde çalışıyordur.

Bizim kur korumalı hesaba da bakıyorlardır.

İlk etapta düşüşe izin verip satacakların satmasına izin verirler hatta kendileri satarlar milleti iyice panikletirler bence.

Rusya'da geçen yıllarda devaulasyon olmuştu, şirketlere eski kurdan bilanço yapabilirsiniz denmişti.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,891
    ABD, RUS borsası açılırsa çökecek,dedi.

Çökmese bile çökerteceğiz demek.Artık ,sittin sene açılmaz.Globalde işlem gören

şirketleri %95 ten fazla değer kaybetti.

Sizce 900 civarı kapanan Rus borsası nereden acar?

Şahsen 300 diyordum ama kanımca bu iyimser tahmin olmuş.

8.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku

thyao u30 içinde aralık zirvesinin üstüne atabilmiş 2 hisseden biri, diğeri krdmd..

bunun sebebi bilanço- bütün dünyada havayolu şirketlerinin nal topladığı ortamda kar yazdı, 2 kattan artışla 97 milyar ciro, 3.5 kat artışla 28 milyar favök, 8.2 milyar net kar.. maliyetlerini hızlı kısabilmiş, ve kargo işine ağırlık vermiş, para kazanmış.. corona sonrası normalleşmede favori sektör de havayolları

son 3 haftada yabancı takasından 70 milyon lot satış gelmiş, bütün takasın onda biri- yabancının elindeki malın dörtte biri büyüklüğünde bir mal, yani 3 haftalık süre için çok ağır bi mal, aralık zirvesinin üstünde 26-27 dolayında bu kadar malın karşılanabilmiş olmasını teknik/takas pozitif olarak görüyorum
    Teşekkürler sn KaraKemal.

Sayfa 261/1007 İlkİlk ... 161211251259260261262263271311361761 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •