Sayfa 265/651 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon
Arama sonucu : 5207 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. arkadaşım enteresanmışsın diyeyim...hadi şimdilik...

2. Yüzde 7 orda durdukca kimse yanasmaz bu hisseye.igrenc bir karakterle karsı karsıyayız.paralı birileri gelipte ders vermezse bu soysuza bir halt olmaz bu hisseden

3.  Alıntı Originally Posted by abcd Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bence Genpaz ın hisse satışı artık bitti!
    Nereden mi çıkarıyorum bu kanaatimi;
    Son bildirimlerin onlarcasına bakın, sattığı lot miktarları hep, düz rakam veya yuvarlanmış rakamlar.
    Ama bugün 197.234 satıyor. ve arkasından yazarak ekliyor şirketteki payım % 7.
    Yani şu ana kadar şirketteki payları hep küsürat olarak bakiye bildirimi yaparken, bugün % 7,00 sınırında olması için bilinçli olarak 197.234 satmış, neden 200 bin değil.
    Basit bir yaklaşım ama inanmak istediğim bir çıkarım bu tahmin.
    Belki de bir şeylere sarılmak ve teselli bulmak için kendimi zorladım:-)
    Zaman gösterecek ama bence artık Genpaz satmayacak.
    Kaldı ki, günlük hacmin içinde satılan miktar sembolik zaten.
    Herkese sabırlı günler...
    ilginç bir yaklaşım...güzel vede mantıklı geliyor bana...teyit için artık tekrardan piyasayı gözlemlemek gerekiyor...umarım bu son olur...dediğin gibi patronun satışı bu günkü işlemlere göre azdır...bir de patron satmasına rağmen hisse şu anda 1,72 den kapatmıştır....umarım zaman ilerledikçe şu 1,80 direncini geçeriz....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Aç gözü yanlizca bir avuç toprak doyurur bunlar doymuyor bir avuç toprak atalım nedesek fayda etmiyor bunlar böyle satış yaparak şirket ellerinden giderse akılları başına gelir inşallah kaybederler yönetimi ozaman biz guleriz 🙂ytdr

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Hazır bunlar satmaya sevdaliyken borsadan hisseleri toplasa çelik nakliyat ve s mutluyla anlassa kahraman ailesinin anahtarını alsa elinden ne güzel olurdu ytdr

GM 5 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Satısı piyasa almıyordur ki kendi alıyor o malları sopa gösteriyor piyasaya bulasmayın hisseye diye.

cahilligime verin ama bir soru sormak istiyorum. Firmanin degerlenmesini bunlar neden istemiyorlar? Anlamakta zorluk cekiyorum.

8. Bazı patronlar hisse ve şirket ufak olsun benim olsun derler bu adamda böyle biri yıllardır aynı fiyatlarda git gel yapıyor.inşallah insafa gelirde bizleri utandırır

Sayfa 265/651 İlkİlk ... 165215255263264265266267275315365 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •