Onemli Gunler Banner
Sayfa 265/290 İlkİlk ... 165215255263264265266267275 ... SonSon
Arama sonucu : 2317 madde; 2,113 - 2,120 arası.

Konu: Serbest Kürsü

1. Zihin jimnastiği yapalım.. Hadi diyelim ki siz AngloSaksocuların umduğu oldu, Rusya'da Putin darbe ile devrildi tıpkı Ukrayna gibi ABD kuklası bir iktidar geldi.. Bu demektir ki Rusya da kayıtsız koşulsuz Kürdistan isteyen ABD'nin yanında yer alacakdır.. Yoksa özenle işkembenizde sakladığınız beklentiniz bumuydu?

2. Fırsat bu fırsatdır Kavala’yı, Demirtaş’ı serbest bırakmanın tam zamanı diyen Ali Kemal'in tohumu şerrefsize bak hele!.. Dedesi düşman işbirlikçisi olan şerrefsiz, DNA'sında taşıdığı ihaneti Türk subaylarına yamamaya çalışmış.. İhanet edecekleri DNA'sında yazan bu tip insanlara belki düzelmişlerdir diyerek hiçbir devlet görevi verilmemeliydi, bugün açığa çıkmış ama bu yaşına kadar da gömülü ihanet olarak kendini devletde saklayabilmiş..
    Türkiye’de 40-50 seneden beri korkunç bir Batı düşmanlığı var. Ünlü Johnson mektubundan beri tüm siyasi, bürokratik yapıda var bu düşmanlık. Ben Dışişleri Bakanlığı’ndaki 40 yıllık meslek hayatımda da çok gördüm. Fakat Amerikan düşmanı olmak, Putin aşığı olmak sonucunu doğurmamalı bence. Ama onu görüyoruz. Bunu sadece sivillerde değil, askerlerde de görüyoruz.
    Emekli askerler çıkıyorlar, Putin’e hayranlık dile getiriyorlar. Tek adam, kuvvetli adam, güçlü adam hayranlığından mı kaynaklanıyor bu iş? Ama bir taraftan da “Türkiye’de demokrasi yok “diye hayıflanıyorlar. Çok ürkütücü bir durum. Gerçekleri görememekten de öte, emekli askerler görevdeyken Rusya’yla savaş çıksaydı, demek ki bunlar gemilerini gidip Ruslara teslim edeceklerdi. Bu kadar Rusya hayranlığını dile getiren adamlar, savaş zamanında gemilerine beyaz bayrak çekip Rus limanlarına çekeceklerdi belli ki. https://www.veryansintv.com/boyle-si...alan-gormedim/

3. Sevgili METEPOSTA,

Bu zihni tecavüze uğramış ve

yeniden Tanzimat dönemi devşirilmiş elçilerle pişti olmuş

halkından

vatanından

jeopolitiğinden ve

evet kurucusundan uzak zatı

ben de alıntılayıp ağzının payını vermek istedim

baktım

kalp kalbe karşıymış...

Yıllardır Mustafa Kemal’e yapılan saldırı ve eleştiriler

İnönü ile savunulamaz

diye ısrar ettim ve

hatta bu ısrarlarım nedeniyle

haksız yere hapse atıldım sitede...

Ama tarihsel olaylar beni hep haklı çıkardı...

Bu devşirme

bu aklıyla

LENİN-MUSTAFA KEMAL ilişkisi nedeniyle

vatanını Rusyaya teslim etti diye

Mustafa Kemal’i eleştiriyor aslında...

Bu akıl kimin aklı?

Kavala ve demirtaşı serbest bırakmanın tam zamanının aklı

kimin aklı?

Mustafa Kemal’in vefatından hemen sonra

ona küfredenleri

itibarını iade ederek

yurda yalvararak çağıranların aklı değil mi?

Yok öyle itibar hovardalığı!

4. https://www.aydinlik.com.tr/haber/so...zelledi-303918

Çölaşan denen zat

AB bizi totaliter devlet olduğumuz için almıyor

demiş...

Sen parlementer rejiminle

PKKyı hendeğe göm,

Ermeni Tasarılarını kıvır bi taraflarına sok,

KKTCyi tanıt veya kendine bağla,

bak bakalım sana neyi gösteriyorlar Çölaşan!

Bir de bunu

ABnin

sanatçılarına, sporcularına, halklara ve hatta kedilere karşı sergilediği FAŞİSTLİKin olduğu bugünlerde iddia ediyor...

Valla sen bu gidişle değil çölü dereyi aşamazsın Zat!

5. https://odatv4.com/makale/bati-nin-iki-yuzlulugu-231289

Ya hu Soner

bunları bize değil

aynı gazetede köşe arkadaşın Çölaşana anlatıver...

O senin büyüğün

al biraz kurabiye

git evine

haydi bi çay demleyelim de içelim birlikte ağabey

diyerek

kırmadan

dökmeden

incitmeden

anlatıver be Soner... )))

6. https://www.veryansintv.com/ukrayna-...ursab-cagrisi/

Bu haberi okuyunca insan ister istemez

KEŞKE ..ANI BATI DEĞİL DE FRUNTZE* ..CERSEYDİ DE DÜNYAYA .NİK OLARAK DEĞİL Bİ İNSANOĞLU OLARAK GELSEYDİN

diye aklından geçiyor...

* : Mustafa Kemale gelen Sovyet Elçi (UKRAYNALI)

7. Astlarını gerçek bir komutan gibi kendinden emin şekilde yönetti. Ağır yaralandıktan sonra sonuna kadar savaştı ve kendisi ile birlikte etrafındaki militanları bir el bombası ile havaya uçurdu.

Gacimagomedov, meselenin kimlerle, tutsaklarla alay eden ve onları vahşice öldüren NEO-NAZİlerle olduğunun farkındaydı.

Ben Rusum, ancak Dağıstan kökenli, Lak, genç bir adam olan Nurmagomed Gacimagomedov unki gibi kahramanlık örnekleri gördüğümde, ben Lakım, ben Dağıstanlıyım, ben Çeçenim, ben İnguşum,
    Rusum, Tatarım, Yahudiyim, Mordvinim, Osetyalıyım demek istiyorum.

Rusyadaki 300 den fazla ulusal, etnik grubun tamamını saymak imkansız. Beni anladığınızı düşünüyorum. Ben bu dünyanın güçlü, sağlam, çok uluslu Rusya halkının bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.

P U T İ N

https://tr.sputniknews.com/20220303/...054411113.html

///

Tarihi bir konuşma...

Batıdan demokrasi, özgürlük, ülke, vatan, bayrak dilenen veya

onların bayraklarında birer yıldız olmak isteyenleri

ele veren

açıkta bırakan

offsideda yakalayan

bir ibretname...

8. Ruslar da Aryan ırk olmalarına karşı Avrupalılar onlardan özellikle AltınOrdu Tatar egemenliğinden beri Asyalı ırklarla geniş ölçüde karışmalarından dolayı ırkçı nedenlerle tiksindiler bir türlü Avrupalı olarak kabullenemediler.. Asyalı Türklerin de Türkiyede Aryan halklarla karışıp Türk ulusunu kurmasından yine aynı ırkçı nedenlerle tiksindiler ve bir türlü Avrupalı olarak kabullenemediler.. Aryan ırkçılığını Naziler açıkça ilan etmişti bugünün Avrupalıları ise saklıyorlar tek fark bu.. Geçmişlerinden dolayı Rusyada ve Türkiyede Aryan türü ırkçılık asla görülmedi.. NATO'nun tersine Rusya Türkiye ve diğer Türk devletlerin işbirliği eşit/dengeli olur ve buna tabandan gelecek ırkçı bir tepki aslında yok, tek engel siyasetçilerden çıkabilir.. NATO da o kadar verici davranmamıza karşı Aryan müttefiklerimizi bir türlü Wilson ilkelerinden vazgeçiremedik hala Türkiye üstünde Ermenistan/Hellenistan/Kürdistan haritaları çizme alışkanlığını sürdürüyorlar..
    Son söz; Safkan ırkçılığı yapan Avrupa birliğinin kapısında bu derece aşağılık yalvarmalar, isterseniz bizi cariye yapın yeter ki alın demektir..

Sayfa 265/290 İlkİlk ... 165215255263264265266267275 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •