Sayfa 266/938 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon
Arama sonucu : 7503 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: TEKTU - Tek-Art Turizm

1. 1.108.213 adet 0.861 ortalamalı açığa satış.
    Yazdıklarım kendi düşüncelerimden ibaret olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by cagri Yazıyı Oku
    Senin için olamam kusur bakma sn atayburak
    1 senedir tektu forumundayim
    Ne insanlarla insan gibi konustugunu gordum ne de digerlerine karsi saygılı yazdigini gordum
    Dedigin tek lafin ver mehteri...
    Arkadaslar sunu soyle dusunsek bakin buradan donecek dikkatli olun gibi bir uyarini gectim
    İnsanlara saldirmaktan onlari itelemekten baska su forumda baska hicbir duzgun yazin oldu mu?
    Ha...
    Senin icin mutlu degilim kardesim
    Burada kaybı olan ama hala digerlerine karsi saygida kusur etmeyenler
    Kaybetse dahi inan onlarin yeri benim gonlumde senden daha yuksektedir
    Zarar elbet birgun cikar
    Ama birisinin adi cikmasin...
    bak bocshun guzel bir lafi vardir :İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim
    Çok üzdün beni, kınıyorum seni.

3.  Alıntı Originally Posted by hceylan Yazıyı Oku
    75 görmedi ki

Sn hceylan niye acemi borsacı gibi davranıyorsunuz? Maliyet hesabı yapın rakamları verdim kaça gelir. Alış satış komisyonunuda koyun ama . Geçende böyle yaptınız ekran görüntüsü attım . Koca koca adamlarız kimseyi kandırmaya gerek varmı? Kime ne kim ne kazanmış kaybetmiş . Orda yazmak istediğim böyle zamanlarda
    trede yapılabilir . Yoksa ben kaybetsem kimene kazansam kimene . Bol kazançlar

4. Arkadaşlar Size yalan söylemem adetim değildir. Zarar sa zarar karsa kar etmişsem etmişimdir. Derdim o değil , burda yazmamın sebebi ilk borsaya girdiğim seneler
    yıl 1997 gibi çok zararlar ettim acemice hareketlerden ,ama büyük zararlar ettikten sonra zamanla çok acemi olduğumu gördüm. o zamanlar görmüyoruz haliyle genciz
    20 li yaşlar . Burda yazmamın tek sebebi yeni giren ky zarar yazmaması . Herşeyi görebilmesi. Tek hissem tektu değil
    bugün kapanış itibariyle 9 ayrı şirkette hissem var ama en çok vakti tektuda geçiriyorum çünkü acemi ky , bir anda zengin olmak isteyen ky de burda çok faydam olsun istiyorum o kadar bol kazançlar.

5. Beklenti nedir kısa vadede bilginiz var mı?

6.  Alıntı Originally Posted by Eredka Yazıyı Oku
    Sn hceylan niye acemi borsacı gibi davranıyorsunuz? Maliyet hesabı yapın rakamları verdim kaça gelir. Alış satış komisyonunuda koyun ama . Geçende böyle yaptınız ekran görüntüsü attım . Koca koca adamlarız kimseyi kandırmaya gerek varmı? Kime ne kim ne kazanmış kaybetmiş . Orda yazmak istediğim böyle zamanlarda
    trede yapılabilir . Yoksa ben kaybetsem kimene kazansam kimene . Bol kazançlar
    sn akdere, ben sizin maliyet hesabınızı niye yapim? ordan aldım burdan sattım lafları sizin gibi usta borsacıya yakışıyor mu ?

7. Tektuda gerilim hat safhada inşallah herkes kazanıp çıkar

Sayfa 266/938 İlkİlk ... 166216256264265266267268276316366766 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •