Sayfa 27/696 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon
Arama sonucu : 5565 madde; 209 - 216 arası.

Konu: BJKAS Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    endekse göre hareket etmiyor diye düşünenlere ( endekse önceden tepki veriyor aşağıya giden endekse bakıyor endeks dönecek yukarı çekiyor ,yukarı giden endekse bakıyor aşağı dönecek aşağı çekiyor hisseyi yani santraj oynar gibi bir sonraki hamleyi tespit edip endeksten önce reaksiyon gösteriyor) borsanın kalıcı bir yükseliş yapması gerekiyor ki bjk de yukarı çıkmaya başlasın .bir ara arka sayfalardaki yazılarda yüzde 2 lik endeksin çıkısına ayak uydurmadı yazmış bir arkadaş eğer o yüzde 2 lik yükseliş kalıcı olsaydı bjk yide çekecekti yukarı. yukarı ve aşağı hamlelerde bazı kademeleri az bir miktarda satarak yada alarak geçiyor sonrasında tekrar o kademelere gelerek oralarda satış yada alış yapıyor böylece kademeleri doldurmuş oluyor ,akıllı bir tahta yapıcımız var.
    yukardakı yazıma hitaben tekrarlıyorum
    birde şunuda ekleyeyim daha öncede yazmıştım zaten.kağıt endekse göre hareket etmiyor diyenler var hayır kâğıt endekse önceden tepki veriyor. bakıyor endeks yükseldi dönecek indiriyor aşağılara,baktı endeks düştü çıkacak yukarı bizimkide hisseyi endeksten önce istediği kadar yukarı çekiyorki yukardan malsatabilsin.ben daha hisseye gireli 1-2 hafta oldu öncedende hiç takip bile etmemiştim ama bu kadar kısa sürede bukadar bilgi verebiliyorum bazı arkadaşlar yazıyor bizler diyor şukadar dan beri burdayız bukadardan beri burdayız felan evet burdasın bayada olmuş ama boş olmuş sadece tahtayı izlemiş ömür bitirmişsin .

2.  Alıntı Originally Posted by drheart Yazıyı Oku
    Üçgenin desteği neymiş hocam

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    gelelim arkadasımızn sorusuna destek dediğin şey en son düştüğü noktadan hesaplanarak çizilir grafik. bu bakımdan 4,11 en son değdiği noktadır ama üçgenin alt çizgisi 4,11 e değdiğinden beri 4,13 e çıkmıştır yani destek 4,13 civarıdır.unutmayın bu hissenin grafiği alt çizgi yukarı doru ilerliyor üst çizgi ise aşağıya doğru ilerliyor sonunda bir yerde kesişecek ve bir patlama olacak ya yukarı yada aşağı doğru neterafa olacagıda işte o belli değil.ama umut verici tarafı üçgen formatının alt çizgisinde hareket etmesi aşağıya doğru ufaktan ufaktan açmış olsada çizgiyi neticede altta hareket ediyoruz bir tepki gelirse üst çizgiye kadar oda 5,80-5,87 civarları görülebilir .ama o tepki nerden gelir muamma.

3.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    yukardakı yazıma hitaben tekrarlıyorum
    birde şunuda ekleyeyim daha öncede yazmıştım zaten.kağıt endekse göre hareket etmiyor diyenler var hayır kâğıt endekse önceden tepki veriyor. bakıyor endeks yükseldi dönecek indiriyor aşağılara,baktı endeks düştü çıkacak yukarı bizimkide hisseyi endeksten önce istediği kadar yukarı çekiyorki yukardan malsatabilsin.ben daha hisseye gireli 1-2 hafta oldu öncedende hiç takip bile etmemiştim ama bu kadar kısa sürede bukadar bilgi verebiliyorum bazı arkadaşlar yazıyor bizler diyor şukadar dan beri burdayız bukadardan beri burdayız felan evet burdasın bayada olmuş ama boş olmuş sadece tahtayı izlemiş ömür bitirmişsin .
    Dostum çok boş konuşuyorsun be. Burada yıllarını harcamış adamlar anlamadı hisseyi sen iki haftada çözdün demek, iyi o zaman yakın zaman milyon milyon para kazanırsın

4. aynen dostum bende tam yazıyordum senin dediğin 3 lu rakamlara nerdeyse gelecek hiç birseyi fiyatlamamis adam 2 haftada burda yıllarca bekle mis bizi harcadı resmen ya He bak suna katılırim daralan bir bollinger bandı var yıllık tekrarlaya tekrarlaya bir hal oldum suan 5.50 de üst çizgisi alt çizgide 3.40 civarında yani bu demek oluyor ki daralan bollingeri devam ettiği sürece daha çok buralarda kalacağız gibime geliyor gs de de aynı halt oldu diğerlerinde de belirli bir zaman sonra patlıyor ama ne zaman olur bilinmez zaten bilince milyon dolarlarimiz olurdu bu arkadaş ta 2 hafta da burda yıllarca bekleyenleri harcadı resmen ha 4.11 de küvet direnç var orası ayrı ama bu 27 de ki dava bizim borsamizi çok büyük etkileyeceği kesin gibi özellikle Halkbank i ytd

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5.  Alıntı Originally Posted by fobia Yazıyı Oku
    Dostum çok boş konuşuyorsun be. Burada yıllarını harcamış adamlar anlamadı hisseyi sen iki haftada çözdün demek, iyi o zaman yakın zaman milyon milyon para kazanırsın
    boş konuşmak diyorsan evet boş olsun dolu koysun.bizler şuan için zarardayız önemlı olan para kazanmak değil şuan itibari ile,önemlı olan girdiğin ve düştüğün lağımın içinde en azından ne yediğini ve ne yiyebileceği bilmektir.

6. Gecen sene sanirim ocak ayi basiydi hisse gs macina kadar yukselis trendine girmisti. Birkac dakika 6xx gosterdikten sonra 5.7x ile kapatmisti. Ondan sonra bugune kadar devam eden dusus trendi... yani diyecegim o ki bu hisse uzun vadeli yatirim yapilacak bir hisse degil. Amiyane tabirle vur kac hissesi. Gecen sene yaklasik 10 hafta onceden sezonu kapatmisti. Bu seneki hikaye nasil olur sizce bir tahmini olan var midir?

SM-A720F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bacasız sanai imiş. Baca sanırım yatırımcısına, Sanai kısmıda yönetici, fulbolcusu ve komisyoncularına.
    Son düzenleme : ESeyyah; 24-11-2017 saat: 12:17.
    Acelem yok, süresiz bekleyebilirim.

8.  Alıntı Originally Posted by kalvin Yazıyı Oku
    borsanın eksiye gitmesine - Akhisar beraberliğine rağmen cuma günkü yaptığı endüşük noktaya ulaşmaması demek hisseyi şimdilik topluyor birisi demektir . alımlara ve satılanlara gelen karşılığa bakıldığında yön yukarı denebilir .şimdilik tabiki. bir porta galibiyeti hisseyi 5 lere taşır diye umuyorum.olası beraberlikte yada yenilgide ise monoco maçı gündeme gelecek ordan monoconun galibiyetiyle hisse yüzde 3 gibi yukarı çıkar.şimdilik kar şatısı yedi diyebilirz oda toparlıyor y.t.d.
    buda maçtan önceki yazdığım yazı.evet hep eskileri getirdim koydum önünüze farkındayım ama hatırlamak gerek bazen. beraberlikte yüzde 3 çıktı .bir arkadaş beni borsa bilmemek beşiktaşı tanımamak felan filan yazmıştı üzülmüş benim için o bakımdan .

Sayfa 27/696 İlkİlk ... 1725262728293777127527 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •