Sayfa 272/563 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372 ... SonSon
Arama sonucu : 4501 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: GLRYH - Güler Yatırım Holding

1. Adam her tarafa yetişmeye çalışıyor. O kadar olur.

Kaç defa emir girerken ben de GLYHO seçtim. .Bu forumda aynı pazarda listeleseler kaç kişi GLRYH yerine oraya girerdi acaba???

Bu arada 2.10'a doğru gidiyoruz. Düze hesap yapacaklar bu gidişle. Bir zamanlar 2,51'i beğenmiyorduk. İnsan her şeye alışıyor
    Tüm yazdıklarım şahsi fikrimdir. Yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    Adam her tarafa yetişmeye çalışıyor. O kadar olur.

Kaç defa emir girerken ben de GLYHO seçtim. .Bu forumda aynı pazarda listeleseler kaç kişi GLRYH yerine oraya girerdi acaba???

Bu arada 2.10'a doğru gidiyoruz. Düze hesap yapacaklar bu gidişle. Bir zamanlar 2,51'i beğenmiyorduk. İnsan her şeye alışıyor
    2.11'e bir değdirmis zamaninda ! yine oraya yol veriyor

rtalb'nin genel.kurulu cok yakin.

mg genel kurula gelmez diye dusunuyorum , muhtemelen ciddi olaylar yasanabilir.

piyasa cılız kardeşlerde bunu kullaniyor

"bir yatırım tavsiyesi değildir"

3.  Alıntı Originally Posted by Amateur Yazıyı Oku
    Adam her tarafa yetişmeye çalışıyor. O kadar olur.

2 liranın altına da alıştıracaklar gibi yakın zamanda

4. Bedellisi bitti muhteşem patron kendisi 1 lira koymadan milyonlar topladı .zekasıyla imtiyaziyla toplanan paralari gereken yerlere gonderdi.temettu olmadıktan sonra f/k hesabı yapmanın anlamı kalmıyor.isterse 1 f/k olsun isterse 1 lira olsun.paravan bı şirketten öteye gidemez tahminimce.fiyatda oraya doğru gidiyor zaten

5. degerler dip seviyesi cumayı işaret ediyor. cuma yada pazartesi yön degişebilir. gelecek haftanın güzel olacagını düşünüyorum. 2.12 ye alarm kurdum gelirse gene alcam

6. Yılda 50 milyon üzeri kar yapan sirketin piyasa değerini 200 miyon altına indiririler mi ? diye kendime soruyorum. Burası borsa kim kime korsa diye cevabı buluyorum.

hangi 50 milyon ??? su an 4 ceyrek toplami min. 64-65 milyon olacak.

100 milyon sermayeli A1 Capital'in kari 4 ceyrek toplaminda 90 milyonu asmis vaziyette %53 net hakim ortağı durumunda

piyasa fiyati guler'in su an tamamen anlamsiz duzeyde ! bugun piyasa degeri kabataslak 250 milyonu gördü zaten
     Alıntı Originally Posted by Bulgum Yazıyı Oku
    Yılda 50 milyon üzeri kar yapan sirketin piyasa değerini 200 miyon altına indiririler mi ? diye kendime soruyorum. Burası borsa kim kime korsa diye cevabı buluyorum.
    "bir yatırım tavsiyesi değildir"

8. Bakkalın 3 senelik kariyla bakkalı toptan satın alabiliyorsun..
    Şaka değil gerçek..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 272/563 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •