Sayfa 273/337 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323 ... SonSon
Arama sonucu : 2693 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: TMPOL - Temapol Polimer Plastik

1. İşlem hacmi de inanılmaz düşük
    Orta vade zirveyi mi test eder yoksa başka bir hedefe gider mi acaba

2. İsmail hocam
    Tebrikler
    Tek kelime ile bravo
    Emeklerinize sağlık

3. Cevapla olarak yazmıştım
    Ama sizin yazdığınız mesaj çıkmadı

4.  Alıntı Originally Posted by Andycan Yazıyı Oku
    İşlem hacmi de inanılmaz düşük
    Orta vade zirveyi mi test eder yoksa başka bir hedefe gider mi acaba
    düşük hacimler ile olan sert düşüşlerin tepkisi yine düşük hacimler ile sert oluyor..işlem hacminin aşırı artışı olumsuzdur..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. ismail kardeşimiz bu hissenin profösörü olmuş artık...gerçekten de tebrikler... uzun süre bu hisseyi taşıması onu iliklerine kadar tanımasına neden oluyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Yönetim Kurulu Karar Tarihi
    26.02.2021
    İlgili İşlem
    Kayıtlı Sermaye Tavanı Artırımı
    Mevcut Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL)
    25.000.000
    Yeni Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL)
    200.000.000
    Kayıtlı Sermaye Tavanı İçin Son Geçerlilik Tarihi (Yeni)
    31.12.2025
    Tadil Edilecek Ana Sözleşme Madde No
    6
    Ek Açıklamalar
    Şirket Yönetim kurulumuz 26.02.2021 tarihinde toplanarak gündemindeki konuyu görüşmüş olup, buna göre ;

25.000.000-TL olan Kayıtlı sermaye tavanımızın 200.000.000.-TL'ye yükseltilmesi ve ayrıca Kayıtlı Sermaye geçerlilik süresinin 2021 yılının sonunda dolacak olması nedeniyle, söz konusu Kayıtlı Sermaye Tavanı geçerlilik süresinin 2021-2025 yıllarını kapsayacak şekilde uzatılması amacıyla Şirket Esas Sözleşmemizin "Sermaye, Hisse Senetlerinin Nev'i Ve Devri" başlıklı 6. Maddesinin değiştirilmesi için Sermaye Piyasası Kurulu ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı nezdinde gerekli izinlerin alınmasına ve izinlerin alınmasını takiben değişikliklerin, yapılacak ilk Genel Kurul Toplantısında pay sahiplerinin onayına sunulmasına oy birliği ile karar verilmiştir.

Saygılarımızla,

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/913335

bir kap haberi geldi ismail kardeş...sen nasıl yorumlarsın...geçen hafta da iki ortağın toplamda 740 bin lot hisseyi borsada satmak için kote etme haberi gelmişti...sanki senin şüphelendiğin şey gerçekleşiyor gibi..bedelsiz ??? fikrin nedir dostum..

7. İsmail hocam %800 sermaye artışı var
    Doğru mu

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Yönetim Kurulu Karar Tarihi
    26.02.2021
    İlgili İşlem
    Kayıtlı Sermaye Tavanı Artırımı
    Mevcut Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL)
    25.000.000
    Yeni Kayıtlı Sermaye Tavanı (TL)
    200.000.000
    Kayıtlı Sermaye Tavanı İçin Son Geçerlilik Tarihi (Yeni)
    31.12.2025
    Tadil Edilecek Ana Sözleşme Madde No
    6
    Ek Açıklamalar
    Şirket Yönetim kurulumuz 26.02.2021 tarihinde toplanarak gündemindeki konuyu görüşmüş olup, buna göre ;

25.000.000-TL olan Kayıtlı sermaye tavanımızın 200.000.000.-TL'ye yükseltilmesi ve ayrıca Kayıtlı Sermaye geçerlilik süresinin 2021 yılının sonunda dolacak olması nedeniyle, söz konusu Kayıtlı Sermaye Tavanı geçerlilik süresinin 2021-2025 yıllarını kapsayacak şekilde uzatılması amacıyla Şirket Esas Sözleşmemizin "Sermaye, Hisse Senetlerinin Nev'i Ve Devri" başlıklı 6. Maddesinin değiştirilmesi için Sermaye Piyasası Kurulu ve Gümrük ve Ticaret Bakanlığı nezdinde gerekli izinlerin alınmasına ve izinlerin alınmasını takiben değişikliklerin, yapılacak ilk Genel Kurul Toplantısında pay sahiplerinin onayına sunulmasına oy birliği ile karar verilmiştir.

Saygılarımızla,

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/913335

bir kap haberi geldi ismail kardeş...sen nasıl yorumlarsın...geçen hafta da iki ortağın toplamda 740 bin lot hisseyi borsada satmak için kote etme haberi gelmişti...sanki senin şüphelendiğin şey gerçekleşiyor gibi..bedelsiz ??? fikrin nedir dostum..
    14,2 milyon sermayemiz var bedelsiz potansiyeli tahmini %200 civari. Benim hesabima gore 45 milyon civarlarina sermaye cikartilabilir.

Kayitli sermaye tavanini mecburen artirmak zorundaydilar,hazirlik olarakta degerlendirilebilir.Eger bedelsiz gelecekse onceden fiyatlar ve direncler kirilir, zirvesini cok kolay aşar.bedelsiz yaninda bedellide gelirmi onu sadece yonetim karar verecek ama bedelli ben biraz olasilik disi goruyorum sebebide yatirimlarini bitirmis bi sirket,baska yatirim plani yoksa sadece borc odemek icin bedelli yapmaya kalkarlarsa spk dan donebilir.o yuzden ben sadece bedelsiz bekliyorum.

Redmi 5 Plus cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 273/337 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •