Sayfa 277/806 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon
Arama sonucu : 6446 madde; 2,209 - 2,216 arası.

Konu: TTRAK - Türk Traktör

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    3 aylık bilanço konusunda beklenildiği gibi bende kötümserim ! buna karsilik piyasa degeri acisindan bunu fiyatladigini dusunuyorum.

27-28 araligi olabilirmi ? olabilir

buna karsin bu ölcekteki en ucuz sirketlerden biri durumunda ! ülkenin icinden gectigi tarim krizini de gözönünde bulundurdugunuzda bunun icin devletin adim atacagi alanlar icin cozum ortaklarindan biri olacagi konusunda yuksek beklenti icindeyim ! bunun da kisa ve orta vadede fiyatlanacagini dusunuyorum

mayis ayı yukselis icin bir baslangic olabilir ! tabi ekonomik kriz derinlesmezse

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !

Uzun vadeli bakan teknikçiler 26 fiyatını işaret ediyor zaten. Ama gerçekten hisseye inanan ve uzun vadeli bakan birisi için ha 30 ha 26 önemi olmamalı diyorum.

Piyasa düşerken düzenli temettü veren kağıtlarda olmak gerekir, biraz kağıt pazarlayayım, bunlardan biri GENTS fiyat olarak güzel yerde, BRSAN kuyruğu dik , ECILC da portföyde bulunmalı, EGSER...

Şöyle bir çalışma güzel olmuş yapanın eline sağlık

Son düzenleme : yoruk; 13-04-2019 saat: 10:55.

Alıntı Originally Posted by yoruk Yazıyı Oku
    Piyasa düşerken temettü kağıtlarında olmak gerekir, biraz kağıt pazarlayayım, bunlardan biri GENTS fiyat olarak güzel yerde, BRSAN kuyruğu dik , ECILC da portföyde bulunmalı
    tmm anlasilmistir sn. yoruk

de

o bahsettigin hisse forumlarinda goruslerini yazsan ve burayi meşgul etmesen !

niye israrla buraya yazmaya devam ediyorsun ! problem nedir

temettu diyorsan git tlman al mesela ? %13-14 temettu verecek 1 ay sonra ve 4 yil verecek bunu !

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !

4. Selam... 31.38 ile aranızdayım...

5. arkadaşlar merhaba bu hisseden almak istiyorum .Acaba daha aşağı seviyelere gelebilirmi teknikçi arkadaşlar ne der acaba,biraz daha bekleyip dumanın dağılmasını beklemek dahamı mantıklı olur tşk

6.  Alıntı Originally Posted by trhn Yazıyı Oku
    arkadaşlar merhaba bu hisseden almak istiyorum .Acaba daha aşağı seviyelere gelebilirmi teknikçi arkadaşlar ne der acaba,biraz daha bekleyip dumanın dağılmasını beklemek dahamı mantıklı olur tşk
    Şu an herkes bekliyor. Sana Ne söylesek yalan olur. Sonra bize söversin. Ama uzun vadede kazandırır . Ytd . Kesinlikle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

merhaba arkadaşlar. uzun zamandır takip ettiğim bir hisseydi.

koç hisselerinin temeline söylenecek laf yok. zaten yıllardır tüpraş biriktiriyorum. ama ülkenin durumu da ortada.

türk traktörde de düşüş trendi bitmiş değil ama dibe çok yakın veya dipte olduğunu düşünerek 31,20 den ilk alımımı yaptım.

f/k 7 olup bu fiyatlardan 5,5 tl temettü veren hisse buralarda kalamaz. borsanın doğasına uymaz.

ekonomi tekrar rayına girerse her şey kendiliğinden düzelecektir.

iyi akşamlar, bol kazançlar.

Var mı buda temettü yâda bedelsiz ,ben yok diye biliyorum

Sayfa 277/806 İlkİlk ... 177227267275276277278279287327377777 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •