Sayfa 278/467 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon
Arama sonucu : 3731 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: GENYH - Gen Yatırım Holding A.Ş.

1. Borsa bir saadet zinciri gibidir Saadet zincirlerinde para kalmadığı an hileli iflas yada bilanço göndermeyerek borsanın dışına itilmesi sağlanır aynı inek bank gibi bu tahtası kapanan tüm hisseler için geçerlidir Saadet zincirlerinde en son alan kazıklanır sistem böyle işler sistem tıkandığında her sene 2 veya 3 hisse sistem dışına itilir bunun üzerine kitap yazmışlığım var

ünal Guest
    YKB genpower jeneratörün borçlarını varlık şirketine mi satmış? %6 ya. Yani %8 ini odese, varlık şirketi %33 kar eder. Müjdat %88 düşmüş borcu kapatır. Hesap kitap tas tamam. Hscb ve Mehmet Susuzu da bir kazıklarsa, değme keyfine. Sizin senetleri de çağrı ile 1 liradan öperim öperim alır ise. Her şey bedavadan dünya markası. En büyük fabrika. Dert gam sizin sefa onun olsun. Vay bere. Zekasına hayranım.

3.  Alıntı Originally Posted by ünal Yazıyı Oku
    YKB genpower jeneratörün borçlarını varlık şirketine mi satmış? %6 ya. Yani %8 ini odese, varlık şirketi %33 kar eder. Müjdat %88 düşmüş borcu kapatır. Hesap kitap tas tamam. Hscb ve Mehmet Susuzu da bir kazıklarsa, değme keyfine. Sizin senetleri de çağrı ile 1 liradan öperim öperim alır ise. Her şey bedavadan dünya markası. En büyük fabrika. Dert gam sizin sefa onun olsun. Vay bere. Zekasına hayranım.
    Bizim hisseleri Müjdata kaptırmayacak bir baba yiğit varsa ona satalım Müjdat da bedavadan alamasın... ama yok...

4. 19/08/2016 tarihinde Yakın İzleme Pazarına alınan Karakaş Atlantis Kıymetli Madenler Kuyumculuk Telekomünikasyon Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Şirket)'nin bu tarihten sonraki süreçte,
    · Üretimin ve ticari faaliyetlerinin fiilen durmuş olması, önemli sayıda personelinin çıkarılmış olması, alacaklarının tahsilatında sıkıntılar yaşanması, satılan malların önemli ölçüde iade edilmesi,
    · Şirketin finansal borçlarını ödeyememesi ve Şirket aleyhine yürütülen icra takiplerinin önemli tutarlara ulaşması,
    · Şirketin vadesi geçmiş ödenemeyen personel, vergi ve sigorta prim borcunun bulunması,
    · Bağımsız denetim raporunda görüş bildirmekten kaçınan bağımsız denetçinin yüksek seviyelerdeki stoklara ilişkin fiziki bir tespit yapamaması, alacaklar ve borçlar dahil bazı kalemler için mutabakat yapamaması ve işletmenin sürekliliği konusunda ciddi belirsizlikler olduğunu belirtmesi

nedenleriyle, Kotasyon Yönergesinin 23. maddesinin 1. fıkrasının "Ortaklığın faaliyetlerini devam ettiremeyecek seviyede finansman sıkıntısına düşmüş olması" şeklinde düzenlenen (d) bendi kapsamında 07/02/2016 tarihinden itibaren kottan çıkarılmasına karar verilmiştir.

bu bile ek süre istemiş spk dan bilanço gönderme konusunda borsa dışı olmuş 2 sene önce düşün yani bu gen lerde ne ek süre istemi var nede haber var iflas tan başka hiç bir bilgi yok bu ne

ünal Guest
    Mesut Kemal Ulu, bıktım ben baş edemeyeceğim bu Müjdat'la diyor. Tutturmuş senetleri Çevik'lere hibe edeceğim diye. Abi bana hibe et diyorum olmaz diyor. Yahu o kadar dostluğumuz arkadaşlığımız var, madem hibe edeceksin ele gitmesin diyorum, yine olmaz diyor. Dinsizin hakkından imansız gelir diyor. Ben de baş ederim pes etmem, bak 5 sene olacak neredeyse dayanıyorum diyorum, yok ikna olmuyor. Allah'tan henüz Çevik'lere ulaşamamış. Umarım bana hibe eder. Etmez ise, ben de kendisine Murat gibi, Şişman diyeceğim. Adam yani Mesut Kemal Ulu da bizim gibi. Paradan puldan vaz geçti. Tek isteği intikam. ))

ünal Guest
    Çeviklerin maaşlı tetikçisi, Müjdatın abisi, sütübozuk (Cihan Sütşurup) ********, şu anda artı yatırım holding de, bildirmediği malları bildire bildire satıyor iyi mi? Bu karaktersiz sütü kanı nesebi bozuk adi herife de spk seyirci her daim. Bu adama başka ülkede olsa, senet alıp satmayı bırak, aracı kurumlara 10 km yakından geçmeyi yasaklarlar.

IMG_8099.jpgIMG_8100.jpgIMG_8101.jpgIMG_8102.jpgIMG_8102.jpgIMG_8103.jpg

DUBAİ FUAR *** RESİMLERİ ****** GENPOWER JENERATÖRE BAŞARILAR DİLİYORUM
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

ünal Guest
    Sevgili Müjdat, bu genmac ne gülüm? Sivrilttiğin yeni kazık mı? Ayrıca dünya markası Gepnpower'ın Çin malı VMAN ın arkasına gizlenmesi hiç şık olmamış. Gözlerinden öpmüyorum. Senin o dolambaçlı ruhuna tükürüyorum. Tanrı selamı bile vermiyorum. Hak etmiyorsun.

Sayfa 278/467 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328378 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •