Sayfa 278/340 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328 ... SonSon
Arama sonucu : 2713 madde; 2,217 - 2,224 arası.

Konu: TUCLK - Tuğçelik Aluminyum Metal Mamulleri

1.  Alıntı Originally Posted by winner1907 Yazıyı Oku
    Yarın fiyata bakın bugün gazı verdiklerine göre aman dikkat, yine egeen olabilir lafları����Egeen yönetimine tahtacısına bak, bir de bunlarınkine. Dikkat edin paketlerken paket olmayın����Egeen o bu laflarına da kanmayın naçizane…
    Tiger41 inde, sizin de yorumlarınız maksatlı gözükmekte, buradaki yatırımcılar öyle ne yaptığını bilmeyen çoluk çocuk değil zaten, bu piyasada kendimizce mantıklı bir seçim yapmışız, karşılığını alırız yada alamayız. Bir bedelli olacak ve bunun sonuçları olacak, siz güvenmeyebilirsiniz sahiplerine, fakat henüz benim güvenmemek için bir sebebim yok. Herkes çaycı kötülerken, sarkuysan a güvendik kazandık, herkes escom un, hdfgs nin, link'in patronlarına güvenmiyordu, noldu bu patronlara güvenmeyince insanlar, bu şirketlerin hissesi yükselmedi mi ? Terste kalan patrona yüklüyor bütün kinini, patrona güvenmek gerekir evet, ama bu sadece olumlu bir kriterdir. bazen güven biraz eksik kalsa da, başka sebeplerle o hisseyi tercih etmek gerekir.

2. Ne maksadım olsun. En kötü kağıt yüzde 30-40 gitmiş iki haftada, bu neydüğü belirsiz kağıt 3 basamak gitmiş, büyük haber gibi yazılıyor burada yüzde yarım😀 Dün dedim, bak bugün de 3 basamak aşağı gitmiş bütün kağıtlar yukarı yaparken💤💤💤 Bu da büyük haber o zaman onu da yazmak lazım, yüzlerce adam akıllı kağıt varken, en karanlık kağıt bu, parlatılmaya çalışılması garip ve maksatlı bence…

3. Bizim borsada hisse seçiminde patron 1. kriterdir. Patron güvenilir olmasa da bir zaman sonra hisse artabilir ama bu tarz hisselere hiç yaklaşmamak en iyisi.

4.  Alıntı Originally Posted by yarımada Yazıyı Oku
    Bizim borsada hisse seçiminde patron 1. kriterdir. Patron güvenilir olmasa da bir zaman sonra hisse artabilir ama bu tarz hisselere hiç yaklaşmamak en iyisi.
    Son zamanda bu başlık altında okuduğum en aklı başında yorum, elinize sağlık.

5.  Alıntı Originally Posted by Tiger41 Yazıyı Oku
    tuclk alın paketleyin satmayın .Yeni bir Egeen olabilir.13.60 fiyat
    Demek ki neymiş😀😀Dün gazı verelim bugün 13.70-75den malı verelimmiş😀🙊🙊🙊

6. Sahtekar ve çapulcu kadar bunlara yancılık edenlere de kızıyorum ister istemez, ne yazmıştım ölü diri, sıra kendi küçük yatırımcısı🙊🙊🙊 Utanma arlanma olmayınca ne yazsan ne söylesen boş gerçi…

7.  Alıntı Originally Posted by Tiger41 Yazıyı Oku
    tuclk alın paketleyin satmayın .Yeni bir Egeen olabilir.13.60 fiyat
    13.61 olmuş😀😀😀Bir basamak artmış, bunu da yazmalıydın😀😀😀😀 Nerden baksan bir basamak az değil böyle kağıt için😀

8.  Alıntı Originally Posted by winner1907 Yazıyı Oku
    Demek ki neymiş😀😀Dün gazı verelim bugün 13.70-75den malı verelimmiş😀🙊🙊🙊
    Demiş miydim??😀😀ne oldu suskunlar😀💤💤💤 en yüksekten 20 basamak verivermişler, niye ses soluk yok. Biliyoruz da yazıyoruz, hala algıya oynayan yancılar…

Sayfa 278/340 İlkİlk ... 178228268276277278279280288328 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •