Sayfa 279/925 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon
Arama sonucu : 7400 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    Sanırım birileri toplayacak kağıdı.yandaşlara toplatıcaklar.sonra yönetim giderini 400 den 200 e indirmen yeterde artar.200 milyon kar sana .ver elini yukarı.tabi ne zaman bakıcaz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    birşey soracam ortak, peki gider 400 mil gosteriyorya senin dediğin gibi yaparlarsa 200 mil, cekerlerse iki yıllık 400 den 800 mil. Para nerede duruyormu, kasada ama bizden gizlimi tutuyorlar sence,

2.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    ortak sen yiyorlar ama çalışıyorlar diyosun kısaca.
    pazarlama ve yönetim gideri çok yüksek bunlar malı insanlara mı taşıtıyor anlamış değilim...razi fabrikası sıkıntılı orada ne dönüyor bilmiyoruz...ama pazar dolayısıyla hammadde kaynağı dolayısıyla yapılmış bir yatırım bence doğru...tam anlamış değilim yediklerini ama bu yönetim ve pazarlama gideri olayını şeffaf bir şekilde yatırımcıya anlatmaları lazım yoksa soru işaretleri ister istemez oluşuyor....sanki bir delik bulunmuş oradan sürekli bir indira gandi yapılıyor izlenimi doğuruyor rakam normal değil çünkü...450 milyon ne demek eminim çoğu gübretaş çalışanı kaç sıfır olduğunu bile bilmez...

3.  Alıntı Originally Posted by onur4141 Yazıyı Oku
    Sanırım birileri toplayacak kağıdı.yandaşlara toplatıcaklar.sonra yönetim giderini 400 den 200 e indirmen yeterde artar.200 milyon kar sana .ver elini yukarı.tabi ne zaman bakıcaz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hah benimde anlatmak istediğim bu mal toplanmadı değil toplanamıyor sonra zaten gemide olanlar kazançlı çıkacaktır ve dahası herşey toz pembe olacak ne yönetim gideri ne karmarjındaki düşüklük nede başka birşey herşey normale dönecek ben yönetimin ve speğin fetöcü olduğunu düşünüyorum okadar kuruma operasyon yapıldı ama gübretaş da daha fetöden görevden almalar olmadı

4.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    birşey soracam ortak, peki gider 400 mil gosteriyorya senin dediğin gibi yaparlarsa 200 mil, cekerlerse iki yıllık 400 den 800 mil. Para nerede duruyormu, kasada ama bizden gizlimi tutuyorlar sence,
    Ortak para kasada değil kasa bence sıfır tamtakır yönetim giderindeki fark bence başka yerlere aktarılıyor

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Ortak para kasada değil kasa bence sıfır tamtakır yönetim giderindeki fark bence başka yerlere aktarılıyor

İşler normale dönünce yani kağıt bunlarda olunca kalem oynatma dertleri kalmıyacak hisseden kazanacaklar

6.  Alıntı Originally Posted by trader5858 Yazıyı Oku
    Ortak para yok zaten.şirketin kasasından çıkmış.benim yorumum mesela bir dahaki dönem 400 değilde 200 milyon yönetim gideri gösterseler direk 200 milyon kar açıklar.al sana hikaye.kar 6 kat arttı.gibi

7.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku

kasada olmayan para gelirmi tekrar, emanetemi biraktilar, o paralar gitti, uçtu, yandı bitti kül oldu.

8.  Alıntı Originally Posted by ekrem55 Yazıyı Oku
    Hah benimde anlatmak istediğim bu mal toplanmadı değil toplanamıyor sonra zaten gemide olanlar kazançlı çıkacaktır ve dahası herşey toz pembe olacak ne yönetim gideri ne karmarjındaki düşüklük nede başka birşey herşey normale dönecek ben yönetimin ve speğin fetöcü olduğunu düşünüyorum okadar kuruma operasyon yapıldı ama gübretaş da daha fetöden görevden almalar olmadı
    yuva bile çıkabilir..

Sayfa 279/925 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329379779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •