Sayfa 279/339 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329 ... SonSon
Arama sonucu : 2705 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: CWENE - CW Enerji Mühendislik Ticaret ve Sanayi AŞ

1. Ben tekrar bir enerji furyasi baslayacagini dusunmuyorum. Yine belki haftanin belli gunlerinde enerjilere para akisi olur fakat gectigimiz aylarda oldugu gibi uzun soluklu mu olur soru işareti.

2. Enerji bilancolari diger sektorlere gore iyi.

Cwenede de bilanco kotu degil, yeni yatirimlar var, devlet destegi var... O kadari da olmaz dedigim ne varsa hepsini de yapmaya basladi. Borsadan en anlayanindan en anlamayanina herkesin kurdugu cumle sabredenin kazanacagi.. ama sabir da bi yere kadar. Benim icin bu sabrin siniri 270 TL.. tek krs altina salsin elimde ne var ne yok bosaltirim kismetimiz bu kadarmis derim.. Bu benim planim elbette yatirim al sat tut tavsiyesi degil. Kotu bir haftaydi, kotu bir gundu. Daha da kotusu yarinin ne olacagi da mechul..

Hakkimizda hayirlisi olsun.

3.  Alıntı Originally Posted by NeverGiveUp Yazıyı Oku
    Ben tekrar bir enerji furyasi baslayacagini dusunmuyorum. Yine belki haftanin belli gunlerinde enerjilere para akisi olur fakat gectigimiz aylarda oldugu gibi uzun soluklu mu olur soru işareti.
    3.çeyrek ama özellikle 4.çeyrek enerjiler için iyi bilanço geleceği zamanlar..Toplar sonra hızlı bir hareket yaparlar

4.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    3.çeyrek ama özellikle 4.çeyrek enerjiler için iyi bilanço geleceği zamanlar..Toplar sonra hızlı bir hareket yaparlar
    Valla Emre hocam bu donem de bilancosu cok iyi gelen firmalar var. Daha once de konustuk, piyasa yapicilar gormeyince gormuyor. Karisik ve hakkaniyetsiz bi yapisi var bist'in..

5. Burada yanlış yönlendirme yapmamak için genelde teknik analiz yorumu yapmıyorum. Malum yeni bir hisse teknik zamanla oturur..
    Twitter da 2 çizgi çekmeyi bilen herkes yorum yapıyor sağolsun...
    Bugün ki kapanış ile bakınca 290 tl önemli bir destek.
    Hem fibo hem kanal desteği.
    Yani yarın üstünde kalması önemlidir.
    310 lira üstünde kapatırsa da hem fibo direncini hem de düşen kanalı kırmış olacak. İyi olacak.

Yani 2 rakam önemli bence.
    290 ve 310 lira...

6. Europower dan güzel bir kap gelmiş. Kapanışta karanlık odada %3 yukarı aldılar hisseyi. Yarın da pozitif olacak bana göre...
    Darısı başımıza.

Europower Enerji tesislerinde üretilen ürünler Arçelik Sunjunior markası adı altında üretilecek olup, Türkiye ve K.K.T.C. deki tek yetkili satıcısı Arçelik olacaktır.

7. Enerjiler için güzel bir gündü...
    Hepsi beraber çıktı..
    Olumlu bir haber mi var yoksa bugüne özel bir hareket mi göreceğiz..

8. abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

Sayfa 279/339 İlkİlk ... 179229269277278279280281289329 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •