Sayfa 28/435 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon
Arama sonucu : 3474 madde; 217 - 224 arası.

Konu: KARSN - Karsan Otomotiv

1. Birkaç kademe bile artmiyir mk, nasıl bir şeye bulaştık. Piyasada bir dohol bir de Bu cünup

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Loser78 Yazıyı Oku
    Üstadlar 2.054 ortalama ile bekliyorum ve 27 marta kadar da beklemeyi düşünüyordum lakin 4 lere kadar gidebileceğini düşündüğüm bir kardemir d var onu da kaçırmak istemiyorum...Ne dersiniz kafa kafaya çıkıp kardemire atlamalı mıyım yoksa güzel günler için çekilen çile kutsaldır diyerek beklemeli miyim? hayır lanet kağıt olduğu yere çakıldı geri gitse onu da anlayacağim...Fikirlerinize ihtiyacım var
    Hani Demirel'in bir fıkrası vardı;
    Deve bayır aşağı mı daha iyi gider? Bayır yukarı mı? diye bir adama sormuşlar.
    Adam demiş;
    Yahu düz yolun canı mı çıktı?
    Kardeş, ikiye bölüversen...
    Tabii en iyisini sen bilirsin...

3. Krdmd ye bak, bu babonun kağıda bak. Endeks artması hikaye

4.  Alıntı Originally Posted by Loser78 Yazıyı Oku
    Üstadlar 2.054 ortalama ile bekliyorum ve 27 marta kadar da beklemeyi düşünüyordum lakin 4 lere kadar gidebileceğini düşündüğüm bir kardemir d var onu da kaçırmak istemiyorum...Ne dersiniz kafa kafaya çıkıp kardemire atlamalı mıyım yoksa güzel günler için çekilen çile kutsaldır diyerek beklemeli miyim? hayır lanet kağıt olduğu yere çakıldı geri gitse onu da anlayacağim...Fikirlerinize ihtiyacım var
    İnşallah satmissindir 2.02 ye geldi

5. Babonun niyeti bozuk bunların yapacağı arabanın taaa....

6. Valla sattim hocam kurtuldum bu lanet hisseden kardemire gectim...tesekkur ederim bilgileriniz icin

7. Düş bakemmm

8. Neyse ki bugün de bitti, seans biraz daha uzasa takla atmaya başlardı. Ucuz atlattık vesselam

Sayfa 28/435 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •