Onemli Gunler Banner
Sayfa 28/138 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon
Arama sonucu : 1103 madde; 217 - 224 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    410 bin bekleyen var satan yok..
    13:55 seans kapanış i :20 bin işlem .Tavanda bekleyen lot sayısı 370 bin lot.Serbest alış emirleri silinmiş hali.

2.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    13:55 seans kapanış i :20 bin işlem .Tavanda bekleyen lot sayısı 370 bin lot.Serbest alış emirleri silinmiş hali.
    Şuan 520 bin oldu agam sen bukadar parayı ne yapacan onu söyle...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

3. Koskoca BERKA BALATA fabrikasına sahip olacaksın ve piyasa degerin 13 milyon TL olacak.
    Evet Ağalar 1.13 fiyat üzerinden şu an DİRİLİŞ BALAT EFSANESİ bin piyasa değeri sadece ve sadece 13 milyon TL.
    BSH fren ve Fmizp nin piyasa değerleri yaklaşık 800 milyon TL,egeen in ise yaklaşık piyasa değeri 2 milyar TL .
    Egeen in 200 de 1 iyiz şuan .Yani egeen nin piyasa değeri bizim yaklaşık 200 katimiz.
    Hayaller ,hayaller hayaller.
    DİRİLİS BALAT EFSANESİ nde H
    hedefim 3 yılda sadece ve sadece 15 TL . İnşallah olur .
    Yazdıklarım kendi hayal düşünce ve senaryolarim olup asla yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Şuan 520 bin oldu agam sen bukadar parayı ne yapacan onu söyle...
    Ağam elimdeki bu lotlar değeri en az milyonu buluncaya kadar satmayacagim.
    DİRİLİŞ BALAT EFSANESİ nde kafam Bİ MİLYON

https://youtu.be/6TPAJFG7Gy8

5. 14:43 itibariyle eşleşen 6 lot yazı ile (altı lot),tavandan alım için yanip tutuşan 530 bin 361 lot

Hay maşallah hay maşallah.

6. Bu kaçıncı gün ?
    Günlerdir Balat tavanda ve hiçbir Twitter borsa fenomeninin gündemine girmedi DİRİLİŞ BALAT EFSANESİ .

Alıntı Originally Posted by hatip ağa Yazıyı Oku
    14:43 itibariyle eşleşen 6 lot yazı ile (altı lot),tavandan alım için yanip tutuşan 530 bin 361 lot

Hay maşallah hay maşallah.
    hatip aga müşteriyi kaçıracaksın ürkütme biraz sakin ol daaaa sen nasıl agasın... Daha köy satın alacağız adanada senle ytd d)) AMOR
    Yorumlarım ve Düşüncelerim Yatırım Tavsiyesi Niteliğinde Değildir.

8. Tek fiyat olması iyi ama sabah yüzde 10 öglen yuzde 10 yapsa daha iyi olurdu veya sabah 7.5 öglen 7.5..

yuzde 10 bir gun icin cok az.

Gerci zamana yaymak ve nefes alması daha iyi.o zamana kadar yeniden degerleme yönetim kurulundan gelecek müjdeli haber herkesi mutlu edecektir inşAllah...
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

Sayfa 28/138 İlkİlk ... 1826272829303878128 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •