Sayfa 280/863 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380780 ... SonSon
Arama sonucu : 6903 madde; 2,233 - 2,240 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

Bolinger bantları birbirine paralel olduğu zaman, fiyatın başladığı banttan diğer banda hareket gözlemlenir(Genelde). Kahverengi çizgi hem direnç hem destek.
    Önceki paralel bantlarda hisse hareketini görüyorsunuz (Kırmızı yuvarlaklar.)
    Benim tahminim alt banda hareket yönünde, alt banda yaklaştıktan sonra ise yatay ya da yukarı hareket bekliyorum.
    Grafikte zaten her şey görünüyor. Ytd.

Alt banda çok yaklaşmayacağını düşünüyorum, çünkü 50 günlük ortalama 17.00 civarında.
    Minimum 16.50-16.60 seviyeleri olmalı bizim dibimiz. 3. daire beklediğim en düşük seviyeler bunlar.

2.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku

Bolinger bantları birbirine paralel olduğu zaman, fiyatın başladığı banttan diğer banda hareket gözlemlenir(Genelde). Kahverengi çizgi hem direnç hem destek.
    Önceki paralel bantlarda hisse hareketini görüyorsunuz (Kırmızı yuvarlaklar.)
    Benim tahminim alt banda hareket yönünde, alt banda yaklaştıktan sonra ise yatay ya da yukarı hareket bekliyorum.
    Grafikte zaten her şey görünüyor. Ytd.

Alt banda çok yaklaşmayacağını düşünüyorum, çünkü 50 günlük ortalama 17.00 civarında.
    Minimum 16.50-16.60 seviyeleri olmalı bizim dibimiz. 3. daire beklediğim en düşük seviyeler bunlar.
    Sende bollingerci oldun bizim gibi 😂👍

Alıntı Originally Posted by ibagatir Yazıyı Oku
    Sende bollingerci oldun bizim gibi 😂👍
    Paralel kanallarda ve ciddi bant daralmalarında güzel iş çıkarıyor

En iyi mal toplama yöntemi
    Ralli piyasasinda finansallari iyi olan kağıda eksili rakamlar göstermektir
    Kendimden biliyorum bugüne kadar tek zarar ettiğim kâğıt bagfs oldu. 13 14 lira civarindayken bütün endeks rallide, bu ekside idi. Ee bende 14 lerden girince, lanet ettim verdim gitti zararına
    Bir gün sonra yüzde 5 6 yaptı
    Simdi fiyati klimasanida geçti 19 lira civar

Rasyolari iyi olan kağıdı öyle ya da böyle eninde sonunda götürüyorlar ama trende az kişi istiyorlar Ytd.

5.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku
    Kendimden biliyorum bugüne kadar tek zarar ettiğim kâğıt bagfs oldu. 13 14 lira civarindayken bütün endeks rallide, bu ekside idi. Ee bende 14 lerden girince, lanet ettim verdim gitti zararına

Rasyolari iyi olan kağıdı öyle ya da böyle eninde sonunda götürüyorlar ama trende az kişi istiyorlar Ytd.
    Bagfaş aynı şekilde bende zarar etmiştim bunda 😂😂😂klimasan da büyük ihtimal eksi bugün borsada ralli var bunda ters ralli olur artık

6.  Alıntı Originally Posted by CahilCuhela Yazıyı Oku

Trende çok fazla olduğumuzu düşünmüyorum.
    Amaç psikolojimizi bozarak lanet olsun diyerek satmamiz.
    Böylesi finansallara sahip kaç hisse var ki satıp onu alalım.
    Sn Spek;
    Hayat paylaşınca güzel

7.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    sayın keko sizi taaa 2016 trabzon topiğinden beri izlerim ara sıra aynı hisse de buluşuyoruz geçen aylarda netaş ta yazdıklarınız ve şu an sanırım doas ta ve klmsn da yazıyoruznuz temek analiziniz çok zaman tutuyor size teşekür ederim umarım hep beraber kazanırız lakin ben trabzonda 6 sene bekledim güzel kar ile ayrıldım 15 temmuz olmasa idi belki o zaman 4 5 tl olacak gibi gidiyordu trabzon sonra da bulaşmadım pek fazla daha temel sağlam bacalı şirketleri tercih ediyorum tenik te biraz öğreniyorum temel de kafa lazım o kadar bende yok iyi akşamlar
    çok doğru hatırlıyorsunuz...sanırım bir kaç yıl önce idi..o vakitler trabzon 1,20 dibinden çıkışa geçmiş ve ralliye geçmiş idi..bir kaç ayda 3,50 civarlarına çıktığını hatırlıyorum..o vakit o rallinin tümünden faydalanamamıştım ama çok güzel de bir kar etmiştim bir kaç ay içinde..

o vakitlerde spor hisseleri ile ilgileniyordum..trabzondan sonra beşiktaştan da az bir kar yapıp spor hissesi maceramı kapattım...çünkü spor hisseleri yatırımcısına temettü vermiyorlar..bir çeşit para öğütme makinası gibi çalışıyorlar..sürekli bedelli yapıp yatırımcısını sömürüyorlardı...bende bu durumu gördüm ve bir daha da almadım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. Klımasan acıların kağıdı oldu....Zamanında yaptıgı primi yıllarca kullanıyorlar....Oysa ciro artıyor kar artıyor özkaynak artıyor pazar payı artıyor..Kuresel ısınma artıyor...Birtek.... yor....

Sayfa 280/863 İlkİlk ... 180230270278279280281282290330380780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •