Sayfa 289/651 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389 ... SonSon
Arama sonucu : 5208 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: GENTS - Gentaş Dekoratif Yüzeyler San. ve Tic. A.Ş.

1. genpaz hisselerini almalari icin baskilamalarina gerek yok, sirf bu nedenle baskılamak cok sacma. ozel emirle bir gunde/haftada istedigi fiyattan gonderbilirler. sadece bu neden ise benim aklima yatmadi.

not: tabi ki usule uygun olmak kaydiyla yapilirsa konuyu uzatmalarina gerek yok.

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    piyasa ya satmıyorlar ki?...kendileri alıyor...fiyat ı bu nedenle baskılıyorlar...ne kadar baskılarlar ise o kadar düşükten alıyorlar...

Nisan-mayısta temettü alacaklar..kalanları da o zaman alacaklar diye düşünüyorum...
    gerçi 1,80 den 1 milyon lot satmalarına rağmen hissede bir ağırlık oluşup çökerme olmamışken sonraki gün sattık açıklamasından sonra hissenin gerilemesi çok manidardı...bana da şüpheli geldi ama yine de bu hisseleri kendileri aldı iddianızın somut delilleri var mı dostum ??? kendilerine satmak isteseler neden bunu borsa üzerinden satsınlar ki ?? direk başka bir yolla alamazlar mı ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

...vay be sen neymişsin....gözlerim doldu...

Gentaş ; Orman ürünleri sektöründe yarım asra yaklaşan bir yolculuğun modern Dünya ile entegre olmasıdır. Yıllar içinde edinilen bu bilgi ve deneyim özellikle sektörün öncü kuruluşu olmak gibi büyük bir gurur ile ağır bir sorumluluğu da bizlere vermektedir.

“Yaşamın Her Alanında Olabime†markamızın ne denli hayatınıza dokunduğunu da göstermektedir. Bir marka düşünün ki; sizlere sunmuş olduğu ürünler ofisinize geldiğinizde çalışırken, çocuğunuz okulda iken, mutfağınızda yemeğinizi hazırlar veya lezzetlerini tadar iken, bir cafe’de dinlenir iken, yuvanızın dışında, tedavi gördüğünüz sağlık çözümlerinde ve hatta takımınızı detseklemeye gittiğinizde stadyumda….Ve daha hayal edemeyeceğiniz bir çok alanda sizlerle beraberiz.

Sadece sunmuş olduğumuz ürünler değildir bizleri güçlü kılan. Hayata geçirdiğimiz sosyal sorumluluklarımız, ülke ekonomisi ve istihdama önemli katkılarımız, sadece Türkiye ile sınırlı kalmayan global vizyon ve yatırımlarımız ile büyümeye ve “Yaşamın Her Alanında Olmaya†devam edeceğiz.

4. ravi dostumun yorumunu görmeden hemen hemen aynı şeyi söylemişiz...gerçekten de ben de merak ediyorum direk hesaplarına alamazlar mı o lotları ???

gerçi bilançolar düzgün geldikten sonra kim almış kim satmış beni pek ilgilendirmez ama yine de bu satış işlerini çözmekte fayda var...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    gerçi 1,80 den 1 milyon lot satmalarına rağmen hissede bir ağırlık oluşup çökerme olmamışken sonraki gün sattık açıklamasından sonra hissenin gerilemesi çok manidardı...bana da şüpheli geldi ama yine de bu hisseleri kendileri aldı iddianızın somut delilleri var mı dostum ??? kendilerine satmak isteseler neden bunu borsa üzerinden satsınlar ki ?? direk başka bir yolla alamazlar mı ??
    bunu da yaptılar..genpazın sermayesini azaltarak genpazın gentaşdaki oranını yüzde 18 lerden yüzde 14 e düşürdüler....ama büyük patronların ortaklık payı değişmiyor!!!..2. ve 3. jenerasyonda olabilir...

başka nasıl yapacaklar ki???...kendileri direkt almayabilirler...mutemet adamları vardır...onlara aldırılar...ayrıca yüzde 5 i geçinceye kadar kimsenin topladığını bilemezsiniz...adamlar da evlat torun damat gelin vs çoktur..

..yüzde 40 lık ortak olduğumuz iştirakimizi tanıyalım...

5K; parlak yüzeylere ihtiyaç duyulan; mutfak, banyo, ev,ofis mobilyalarında, iç mekan dekorasyonlarında ve tüm dikey uygulamalarda ultra parlak yüzey kalitesi ve kusursuz fiziksel – mekanik performansıyla üstdüzey yüzey kaplamaları üretmektedir.

Yüzey kaplama sektöründe var olan kalite açığını gidermek için Ankara’da bulunan gelişmiş üretim tesislerinde en yeni teknoloji ve aralıksız sürdürdüğü Ar-Ge çalışmalarıyla üretimine devam eden 5K, Lamigloss ürünün yüzeyinde kullanılmak üzere geliştirdiği UV Lak formülasyonu ile çizilmeye, aşınmaya ve güneş ışınlarına karşı maksimum koruma sağlamaktadır.

LAMIGLOSS panelleri 1220 x 2800 ebatlarında 8 mm ile 50 mm arasında değişen plaka kalınlıklarında hızlı üretim kapasitesiyle üretilmekte olup, birebir eşleşen kenar bandı çözümleri ve 40’ı aşan standart renk koleksiyonunun yanında, sınırsız opsiyonel renk seçenekleri ile yüksek bir ürün kalitesi sunmaktadır.

Misyonunu; sürekli değişen farklı müşteri taleplerine, gelişen teknolojileri yakından takip ederek, iyi ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile kalıcı çözümler üretmek olarak belirleyen 5K – LAMIGLOSS, üretimini koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle sürdürmektedir.

https://www.pictaram.org/hashtag/twoodesign

genpaz...twoodesign ile ciddi büyüme gösterecektir bence....ürünler şık ve kaliteli...yarım asırlık tecrübe...

GENTAŞ , TWOODESİGN ile parakende sektörüne girdi...yani her ev her mekan hedefte...büyüme çok hızlı olabilir....kıytırık yataş nerelere geldi....

benzer performansı gentaş da yapacaktır...bence...

Sayfa 289/651 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339389 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •