Sayfa 292/1006 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) - II

1.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Bu ay kritik, bankalar 21 -28 eylül arası faizleri yükseltmezse yüklü miktardaki para, emtialara ve dövize kaçabilir.
    reyiz altın alın dedi zamanında giremedik geçenlerde bakan adana şivesiyle dolar alın msjı vermiş onu da alamadık, bundan sonra gözümüzü dört açmalıyız.

2.  Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    reyiz altın alın dedi zamanında giremedik geçenlerde bakan adana şivesiyle dolar alın msjı vermiş onu da alamadık, bundan sonra gözümüzü dört açmalıyız.
    araba fiyatlarına bakıyorum kafam bozuluyor laptop alayım bari diyorum en dandiği beş bin olmuş evlere bakıyorum bahçe duvarı manzaralı bahçe katı olmuş 500k en sonunda yeşil soğana bakıyorum her gün daha rekabetçi olduğunu görerek geleceğe yönelik umudum artıyor ferahlıyorum

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    araba fiyatlarına bakıyorum kafam bozuluyor laptop alayım bari diyorum en dandiği beş bin olmuş evlere bakıyorum bahçe duvarı manzaralı bahçe katı olmuş 500k en sonunda yeşil soğana bakıyorum her gün daha rekabetçi olduğunu görerek geleceğe yönelik umudum artıyor ferahlıyorum
    Birde ben geleceğe bakıp umutlansam Birde iyimser olacağım ekim ayından sonrasını düşünmek bile istemiyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    Birde ben geleceğe bakıp umutlansam Birde iyimser olacağım ekim ayından sonrasını düşünmek bile istemiyorum.
    joe biden derim bende o zaman

5.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    joe biden derim bende o zaman
    Aynen öyle

6.  Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    büyük bankalarda dolar için oran alan var mı?

garan 0.25
    ing 0.50

7. Zorlu Enerji Özel Sektör Bonosu,
    Nitelikli yatırımcıya (yatırım dünyasının en nefret ettiğim iki kelimesidir)

189 Gün.
    16.50.
    Stopaj %15.

8.  Alıntı Originally Posted by Grand Yazıyı Oku
    Zorlu Enerji Özel Sektör Bonosu,
    Nitelikli yatırımcıya (yatırım dünyasının en nefret ettiğim iki kelimesidir)

189 Gün.
    16.50.
    Stopaj %15.
    Bizim gibi niteliksizler de bir portföy şirketi, bonoyu fonuna eklesin diye bekler

Sayfa 292/1006 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392792 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •