Sayfa 292/612 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392 ... SonSon
Arama sonucu : 4895 madde; 2,329 - 2,336 arası.

Konu: POLHO - Polisan Holding

1. Sayın realiter, görüyorum ki, siz her şart altında polho ya güvenmiyor ve inanmıyorsunuz. Dolaysıyla da bu hisseyi elinizde tutmanız anlamsız oluyor. Sayın kartal in da polho hakkındaki görüşleri anlayabildiğime göre şimdilik olumsuz, ama bir ümidi var. Onun için de gidiyor başka hisseleri alıp satip kar ediyor, ama burda da az bir payla bekliyor. Bu anlaşılabilir bir durum. Ama sizinki hiç bir pozitif inanc olmadan hisseyi elinde bulundurmak veya onunla ilgili görüş belirtmek anlaşılmaz bir tutum. Sizi bu hisseye bağlayan nedir. Beklentiniz yoksa ve fakat zarardaysaniz bile bist de onlarca hisse var, gidin onları alın-satın kazanin. Bunu yapma imkanına herkes gibi siz de sahipsiniz. Ama hep aynı negatif agresiflik, inanın burdaki arkadaşlarımızın ve hepimizin morelini bozuyor. Ama polho ile ilgili elinizde somut bir olumsuz bilgi varsa söyleyin de hepimiz bilelim. Bu tamamen kendi görüşüm olup size ve hiç kimseye polho dahil hicbir sened için alım satım tavsiyesi değildir.

2. https://resimyukle.io/r/pw0iRy4HIZ

Çok hoşuma gitti ya

3. .............. ............ ............. ............. ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by Otorite Yazıyı Oku
    Sayın realiter, görüyorum ki, siz her şart altında polho ya güvenmiyor ve inanmıyorsunuz. Dolaysıyla da bu hisseyi elinizde tutmanız anlamsız oluyor. Sayın kartal in da polho hakkındaki görüşleri anlayabildiğime göre şimdilik olumsuz, ama bir ümidi var. Onun için de gidiyor başka hisseleri alıp satip kar ediyor, ama burda da az bir payla bekliyor. Bu anlaşılabilir bir durum. Ama sizinki hiç bir pozitif inanc olmadan hisseyi elinde bulundurmak veya onunla ilgili görüş belirtmek anlaşılmaz bir tutum. Sizi bu hisseye bağlayan nedir. Beklentiniz yoksa ve fakat zarardaysaniz bile bist de onlarca hisse var, gidin onları alın-satın kazanin. Bunu yapma imkanına herkes gibi siz de sahipsiniz. Ama hep aynı negatif agresiflik, inanın burdaki arkadaşlarımızın ve hepimizin morelini bozuyor. Ama polho ile ilgili elinizde somut bir olumsuz bilgi varsa söyleyin de hepimiz bilelim. Bu tamamen kendi görüşüm olup size ve hiç kimseye polho dahil hicbir sened için alım satım tavsiyesi değildir.
    Kısaca anlatayım. Bundan sonra bistte hisse bazlı haraketler olur. Şuanda düzeltme blancolardan dolayı derinlik kazanmıyor. Henüz faiz artırım fiyatlamadı .
    Polho 2022 endeks çıkarken arkadan,düşerken önden 2.6x ile 3.45 arasında gider gelir.
    Polho da az miktar bıraktım, çünkü zararım var ancak hiç umudum yok. Yabanci yatırımcı gelene kadar bu böyle devam eder.takas hala çok dağınık. Ytd
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

5. Yani beklentileri saymazsak yaklaşık %32civarinda bir kar marjı var. Bu tahminin polho yu daha çok negatif anlamda eleştiren bir görüşe gore olması benim sahsen dikkatimi çekti ve çok değerli buluyorum. Sayın realiter in bu şekildeki görüş beyanlarına tşk ediyorum. Kazancı da kazancimiz da çok olsun temennisiyle iyi akşamlar diliyorum. Olumlu ya da olumsuz olan bütün makul görüşlerin burda paylaşılmasının hepimizin kazancına olduğuna inanıyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by Otorite Yazıyı Oku
    Yani beklentileri saymazsak yaklaşık %32civarinda bir kar marjı var. Bu tahminin polho yu daha çok negatif anlamda eleştiren bir görüşe gore olması benim sahsen dikkatimi çekti ve çok değerli buluyorum. Sayın realiter in bu şekildeki görüş beyanlarına tşk ediyorum. Kazancı da kazancimiz da çok olsun temennisiyle iyi akşamlar diliyorum. Olumlu ya da olumsuz olan bütün makul görüşlerin burda paylaşılmasının hepimizin kazancına olduğuna inanıyorum.
    Sayın otorite 3.13 direnci kırılsın işlemler ozaman hizlanir böyle günlük 8 milyon işlemle biyere varamaz bu hafta en azından burası geçilmeli bilanço dönemi başladi bunu iyi değerlendirmesi lazım bu dönemden sonra martta fed faiz artirim olayı baslicak biyerlere gitmesi lazım yoksa buralarda yakalanirsak durum hiç iyi olmayacak yatırım tavsiyesi değildir .bol kazanclar herkese .

7. 2012 de 50 cent e borsada halka arz edilen bu şirket şuan 18 cent etmiyor
    Geçen 1o yıl içinde şirket hiçmi çivi çakmadı ?

Borsa da bu fiyata holding olmaz, tahta yapıcı çok sinkaf ettirdin kendine paramız pul oldu, bilgin olsun. Yapanları ve göz yumanları buğün de Allaha havale ettim.

8. Çarpılmasanızda, kazancınızı Allah size yemeyi nasip etmez inşallah

Sayfa 292/612 İlkİlk ... 192242282290291292293294302342392 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •