Sayfa 293/520 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1.  Alıntı Originally Posted by BMW23 Yazıyı Oku
    Taban geldi

Taban geldi devamı da gelebilir .bunalr donunu alır adamın.hafta sonu o kadar uyardık almayın defik millete ama ısrarla ucuz diyen spek adamları vardı burda onlar şimdi gtüyle gülüyor buradakilere ama laf dinlemeyenin parasını yemeyen keriz bu devirde

2.  Alıntı Originally Posted by sabr Yazıyı Oku
    Devre kesici geldi..bugun topladiklarini hic bir gun toplayamamislardir..

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Ne toplamması arkadaşım adamlar 1.60 tan beri aynı taktikle basıyorlar

3.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Taban geldi devamı da gelebilir .bunalr donunu alır adamın.hafta sonu o kadar uyardık almayın defik millete ama ısrarla ucuz diyen spek adamları vardı burda onlar şimdi gtüyle gülüyor buradakilere ama laf dinlemeyenin parasını yemeyen keriz bu devirde
    Yalandan bi tavan yapar diye girdik yoksa yıllarca elimizde tutacağımız kagit değil... ama çok iyi biliyorum ki taban olmazsa yukarı gider... taban olursa geçmiş olsun

4. İhlasları hazırla ;)

5. Peki dusen kaidi alan kim biri bana solesin

HTC 10 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Hunter_sipek Yazıyı Oku
    Bu hissenin normal fiyatı 0.50 ler şimdi bu kağıdın 11 li rakamları görmesi aldatmasın kimseyi.hareketi başlamadan önceki yeri 0.50 altı yani bir iki seans 11 leri görüp bilmem kaç taban yedi hala taban potansiyeli olan bir hisse ve patron sürekli mal dağıttı 1.50 üzerinden başladı 1.30 son olarak 1.20 sonra 1.10 ve en son 97 den sürdü piyasaya bu kadar dağılan hisse hemen toplanmaz en az bir iki yıl nadasta bekler haa umut veren arkadaşlar malda yakalanmış ya da malı pazarlama yapanlar olabilir.şimdiki aklım olsa bulaşmazdım.cemaş 1.10-120 arası gidip gelirken birkaç al sat yaptım sonra direk 1.00 altına sarktı 0.98 den aldım baktım niyet kötü 0.92 gösterdi hemen seans içi 0.97 den satıp kurtuldum sonra cemaş 0.70 e kadar iki üç seansta indi.onun hareketleri hatta aynı kişiler bu tahtada dikkat edin derim.
    CEMAŞ ın hareketlere benziyor demiştim size

7.  Alıntı Originally Posted by BMW23 Yazıyı Oku
    Yalandan bi tavan yapar diye girdik yoksa yıllarca elimizde tutacağımız kagit değil... ama çok iyi biliyorum ki taban olmazsa yukarı gider... taban olursa geçmiş olsun
    Hep o fikirle girdik çarpıldık anlatmak istediğim oydu bende 1.76 dan girdim 5 kademe yukardan veririm diyye ama şu an yaarısı gitti paranın.al sat yapılcak alınacak kapıt değil sktiler ebemizi

8. kefen paramızı da verelim de bu ibn lere belediye kaldırır cenazemizi.

kafama göre dön dünya

Sayfa 293/520 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •