Onemli Gunler Banner
Sayfa 293/385 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343 ... SonSon
Arama sonucu : 3074 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: AKYHO - Akdeniz Yatırım Holding

1. maliyete gelse 1 kişi kalmaz şurada eminim. allah belasını versin başka da birşey demiyorum.

(not : samet mesaj kutun dolmuş. )
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

2. yaklaşık 5 yıldır bu hissedeyim, birkaç dost ile özelden yazışma harici buraya ilk defa yazıyorum, bu süre içinde hep alım yaptım. 10 tl'leride gördüm, 2,30 larıda, izliyorum bakalım nereye kadar .....
    "kul'a bela gelmezmiş hak yazmayınca, hak bela yazmazmış kul azmayınca"

AZMAYIN!!!

Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    Aylık grafikte 2,73 önemli bir seviye ancak, verince destek dinlemiyor tahta sahibi...
    2,71 olarak düzeltiyorum...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

4.  Alıntı Originally Posted by joeyramone Yazıyı Oku
    maliyete gelse 1 kişi kalmaz şurada eminim. allah belasını versin başka da birşey demiyorum.

(not : samet mesaj kutun dolmuş. )
    iyi ki portföyün atıyorum %30'unu, %50'sini veya daha fazlasını bağlamamışız yahu.
    duman edecekmiş harbiden.

öyle sağlam kar görmeden de satmayacağım, dursun bakalım.
    şimdilik ihtiyacım yok zararı realize etmeye çok şükür

cümlemize sabırlar dilerim
    tez döner inşallah

Alıntı Originally Posted by birdost21 Yazıyı Oku
    .....Haftalık kanımca önemli seviyeler, 2,96 ve 3,17 olacak. 3,17 üzerinde hafta sonuna girebilirse görünümde daha elle tutulur bir olumluluk olacaktır kanaatindeyim...
    Yukaridaki seviyeler bu hafta için 2,90 ve 3,02 olarak güncellenmiştir...3,02 üzerinde haftalık kapanış olumlu olacaktır...

Bir diğer önemli ao olan 22 günlük ao (üssel) 3,05 civarındadır...
    1) Yazılarım, analizlerim yatırım tavsiyesi değildir ve hiçbir şekilde öyle algılanmamalıdır !...2) Teknik içerikli forumları SANAL KAHVEHANE'ye çevirenleri kınıyorum ve bu forumların birgün amacına uygun bir şekilde kullanılmasını umuyorum...

2,71 çok kısa vade (15 dk.) önemli...

7. gadık tahtayı 6 tl den beri bozdu ama hep artı çıktı son bir ayda emeklilik fonlarından biraz deuce den meksa dan mal çıkmış city 800 bin civarı olmuş bu günkü haber çok iyi aslında ama büyük pislik yapıyorlar teknik berbat

8. Özet Bilgi
    Şirketimizin %50 ortaklığı Tanıtek Bilişim'in Sözleşme Bildirimi hk.
    İlgili Şirketler

[]
    İlgili Fonlar

[]
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?

Evet (Yes)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?

Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi

04.04.2018

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?

Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimizin faaliyet alanının daha yüksek karlılık ve büyüme arz eden savunma sanayii ile güvenlik yazılımı ve donanımı alanlarına yönelmesi stratejisi kapsamında %50'sine ortak olduğu Tanıtek Bilişim Sistemleri San. ve Tic. A.Ş. ("Tanıtek"), "Plaka Tanıma ve İhlal Tespit Merkezi Sistemi" projesi ile ilgili olarak HAVELSAN A.Ş ile 5.200.000 TL tutarlı sözleşme imzalamıştır. Şirketimizin dönüşüm stratejisi kapsamında, faaliyet alanındaki büyüme potansiyelinden hızlı bir şekilde pay almak için yola koyulan Tanıtek için bu proje atılan ilk adımlardan birisidir.

Kamuoyuna arz ederiz.
    başka kaldı mı acaba güzel haber. her güzel haberde milletin eline veriyorlar :)

birde şöyle güzel bir bilanço açıklarlarsa oooooh değmeyin keyiflerine hisseyi 1 liraya basarlar bunlar.
    "O'nun yaptıklarını ben başaramazdım. asıl devrimci Atatürk'tür. Bu kadar büyük bir devrim yaptım ama Atatürk'ün yaptıklarını başaramazdım…" Fidel Castro - Habitat Toplantısı İstanbul 1997

Sayfa 293/385 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •