Sayfa 293/997 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393793 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: Viop XXXIII

1. Döviz düşüşe geçer ama vak istendiği gibi ddusecekmi bakmak isteyebilir.ama para önceden bilir.o yüzden düşüşe geçer.
    Endeks hisse ağırlıklarına bağlı bankalar düşer ama mesela perakende marketler içinde bim var yükseleceği için hvyolu var biraz eregliden destek.hesplayamadim.

2. Hiç pandemi desteği yüzünden yardım vs konusu geçmedi. Bunu kamu bankaları üzerinden sorgusuz kredi. Yada sosyal yardım olarak bakanlık üzerinden vereceklerdir sessiz sedasız vereceklerdir.

3. Dünkü çıkış tüm indikatorlerde pozitif uyumsuzluk yaptı. Söyle ki 23 mart dibinde 125x li rakamlar yakan endeks, tepki sonrası düşüşte indikatorler dipte iken 130x yapabildi, yükselen dipler görüntüsü oluştu.

Indikator temelli işlem yapmıyorum ama yapan arkadaşlar fark etmiştir.

Hacim yok, vatandaş mal almaya çekiniyor, bu da negatif mi pozitif mi tartışılır.

Benim bu hafta icin beklentim x100 de 125x tekrar yakarız şeklinde idi ama beklediğim gibi olmadı korkuyu pompalar palacan demiştim...

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Benim komigime ticaret bakanınin sosyal medya da rencide edilmesine gitti. Ula gecenin 2 sinde görevden aldın bundan incinmeyecek. Sosyal medyada incinecek. O değil de bu çok az yedi. Buna bir yerden kıyak gerekir.

geçen ay "yükselmesi kaçınılmaz" diyerek short poz açanlarla dalga geçenleri biçtiler endekste. bu işler belli olmaz.. hele Türkiye'de hiç belli olmaz..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

beklenen bilanço tarihleri:

akbank 28 nisan

garan 29 nisan

isctr 7 mayıs
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

7. Evet kesinlikle esnek olmak lazım scalp yaparken 1 haftasonunda tek zara 100 luk olduk bu ülkede şaka olmaz. Burada kazanan her yerde kazanır iddialıyım

Manuel işlem yapmıyorum beklentimi yazayım demiştim işlem yapsak short girerdim kaybedecekmişiz.
     Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    geçen ay "yükselmesi kaçınılmaz" diyerek short poz açanlarla dalga geçenleri biçtiler endekste. bu işler belli olmaz.. hele Türkiye'de hiç belli olmaz..
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Shortcular şükretsin 3 ay tam kapanma gelmedi , gelseydi viop minimum +3 tü şu an...

Sayfa 293/997 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •