Onemli Gunler Banner
Sayfa 294/1000 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394794 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 2,345 - 2,352 arası.

Konu: Viop - XXVI

1.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    O günkü fiyatı da yazman lazım.

7 Eylül'de o şekilde yazmışım. 20 eylülde açıklandı endeksden çıkmamış. SODA ve TRKCM çıkmış ki o zaman daha işlemlerin ne zaman sonuçlanacağı kesin değildi.

Endekse girenler endekse girdikten sonra yükseliyor, endeksden çıkanlar da genelde artık işlem hacmi olmadığı için düşüyorlar. Endeks takip eden fonlar var, endeksden çıkınca ellerinden çıkarıyorlar, ya da endekse girince ister istemez alıyorlar.

Bugünkü artış dahil olarak PGSUS'u geçmiş.

Cem Oluklu benim mesajı doğru okumuş bu işe para yatırmış belki. 1 kişi alıyor bütün herkes satıyor..

Aynen aynen okullu geldi senin mesaji okudu!!!
    Bu demek ki beraber hareket ediyorsunuz doğru mu?
    Populer forumda bist30 dan çıkacak yaz da millet soğusun hisseden mi dedi size?
    Mesaji dogru anladi ne demek ey ARISTON!

2.  Alıntı Originally Posted by denizen Yazıyı Oku
    O günkü fiyat 1,10.

Kim bilir kac kisi sizin gibi birinin mesajini okuyup 10 lardan satti. Nasil olsa bist30 dan cikarsa hacim duser diye dusundu.

Tebrikler ağabeyim.
    TSKB reklamı yapmak için bu sayfayı kullanıyorsan bilemem. Yukarıda arkadaş cevabı vermiş.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    TSKB reklamı yapmak için bu sayfayı kullanıyorsan bilemem. Yukarıda arkadaş cevabı vermiş.
    Ben kaçırdım diyorum senin yüzünden sen reklam diyorsun.
    Neyse okullu ile isbirligi mi yaptiniz efendim onu anlatin bize!
    Bist 30 dan cikarilacak diye mi yazdirdi size! 1.10 1.70 tebriler ağabeyim

4.  Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Sayın denizen birincisi bu adam sadece rakamlar ışığında tahminini paylaşmış. Uydurmamış sallamamış kimseye garanti de vermemiş.

İkincisi IMKB 30'dan çıkmadı diye mi ralli yaptı bu kağıt? Madem IMKB 30'dan çıkacak diye sattınız çıkmadığını görünce alsaydınız o zaman. Değerlendirme yapılıp IMKB 30 da kaldığını görünce geri alsaydınız kağıdınızı. 21 Eylül'de aristonun yanıldığı anlaşılmış İMKB30'a girecek çıkacak kağıtlar açıklanmış. O gün 1,06'dan alsaydınız madem kağıdınızı geri.

Birilerini haksız yere suçlamakla olmaz. Hem kendi hatanızı görmeyerek düzeltme fırsatını kaçırıyorsunuz hem de başkasını günahını alıyorsunuz.
    Merhaba bayim,
    Cok tecrübeli olunca beyefendi ben guvendim. Hisse değiştirdim. Sonra diğer hisse dusunce geri alamadim tskbyi haliyle.
    Ilginiz icin tesekkur ederim.

5.  Alıntı Originally Posted by denizen Yazıyı Oku
    Ben kaçırdım diyorum senin yüzünden sen reklam diyorsun.
    Neyse okullu ile isbirligi mi yaptiniz efendim onu anlatin bize!
    Bist 30 dan cikarilacak diye mi yazdirdi size! 1.10 1.70 tebriler ağabeyim
    Bak burası viop topigi burda işlem yapan en az bir kere sifirlamismistir hesabı. Sen kazanamadigin para icin yaygara yapıyorsun. Yapma yakışık almıyor.

6. Ulan nedir bu başlığın çektiği..20 yıllık forum hayatımda küfür etmedim, sonunda benim de şalterim atacak...1-2 kişiye dümdüz gideceğim. ilk cezamı da alacağım.

Millet deliye hasret, biz akıllıya!!!
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

7.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46970

Sayın Paragöz35

Hep vade bitimine yaklaşık 2 hafta kala vob topiği açıyorsunuz ..acaba nasıl bir şifreleme bu !?
    Sayın Paragöz35'in ..Daha 1 hafta önce açtığı vob topiği ve net 5000 -yazı ile beş bin point .. xu030 vadelisi net kazancı bu kavga gürültülerden gümbürtüye gitti gibi sanki
    Hayat hoş gerisi boş

8. bu tskb yi örnekleriyle anlattık zamanında.....işfinin ekibi burda dedik..aynı hareketi bunada çekecekler dedik..anlattık bi bunları..
    eşofmanlı şevket gibi oldu..

NOT: açın bakın topiğine...

Başka bir deli tayda olduğum için buna binemedim... yoksa aklımdaydı. buda ayrı mesele.
    İnanılmaz Dediğiniz Hisse, Gün Gelir; Dayanılmaz Olur.
    FORMDA YAZDIKLARIM KESİNLİKLE YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. ZARAR EDEBİLİRSİNİZ.

Sayfa 294/1000 İlkİlk ... 194244284292293294295296304344394794 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •