Sayfa 295/1005 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395795 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: Viop LI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,795
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    millet oda aidatlarını yatırmayıp seçimlerde başkanlığa talip olanlara ödetiyor oy karşılığı..
    O en basiti.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

2. Borsada beklenti bitti mi olacak veya devam mı?
    Kısa da bir düzeltme olsada bence yukarı yön için ortam daha müsait.

Kısa pozisyon alacaklar için ( kendim cuma kaldıraçlıları verip sadece ana iki kağıtla kaldım) şöyle bir risk olur mu diye düşünüyorum?
    Bahsedilen kişi MB başkanı olarak atanırsa kesinlikle yine bir beklenti doğuracak ve özellikle bankalarda bir hareket yaratacaktır. Dolayısıyla pat diye 3-4% alınabilir yine bir sabah.

Bir diğer husus faiz artırımı ; bu noktada umarım artırım öncesi bankaların elimde zorla almak durumunda bırakılan kağıtlar için bir çözüm ile beraber bu artış olur. Geçmişte olduğu gibi takas olabilir veya başka çözümler üretilebilir. Netice de almak zorunda bırakıldılar. Eğer bu durum gerçekleşirse bankalar için müthiş bir katalizör olur diye düşünüyorum.

Muhalif veya taraftar farketmez kabul etmek gerekir ki olabilecek senaryolar içinde en iyisi oldu.
    İnşallah uygulamada da olumlu olur. Artık güzel şeyler duyalım.

3. Maliye bakanlığı vergi borcu olanlar için banka daki parayı daha önce bloke ettiği yada haciz ettiği görüldü. O konuda çok caydırıcı uygulamalar geçmişte oldu

4. Hindistan'da 4 şeritli hatta 3 tren çarpışmış 293 ölü ve çok sayıda yaralı varmış, gerçekten zor bir durum.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Alıntı Originally Posted by sar Yazıyı Oku
    Mehmet Şimşek ile Nurettin Nebati’nin geçmişlerine dair ortak özelliği varmış.
    Tahmin edebilen var mı?
    Fetö ile tanışıyor olmaları dışında var mı başka ortak noktaları
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. %5 artı açılış %7 artı kapanış ihtimali çok yüksek. Viop short açanların sayısına bağlı.

7. Fakir bir köylünün bir ineği varmış çok sever üzerine çok titrermiş. Bir gün inek hastalanmış veterinerler çare bulamamış. Adam Allah'a dua etmiş. Allah'ım ineğim iyileşirse 15 gün oruç tutacağım demiş. Ertesi gün bir bakar inek iyileşmiş. Adam Allah'a verdiği sözü tutmuş orucunu tutmuş 15 gün. Ama 16. Gün inek ölmüş. Köylü çok kızgın Allah'ım beni kandırdığını zannetme tuttuğum orucu Ramazan dan düşerim ölen ineği de kurbana sayarım demiş.

Abi onu bizim bakkala sordum.
    En ince ayrıntısına kadar anlattı.
    Bu marka dış güçlerin şirketiymiş.
    Reisi zor durumda bırakmak için zam yaptırmış.
    O sırada bakkal sürekli etiket değiştiriyordu.
    Ama ben ikna oldum.
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    A101'de dün 2,5 litre Cocacola 29 TL iken bugün 35 TL olmuş.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ben insanlığın basit temel taşıyım.
    beni yıkan kendi saltanatını yıkar.(şahanşahna)

Sayfa 295/1005 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345395795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •