Sayfa 296/745 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon
Arama sonucu : 5959 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. Temennimiz nefes aldırmadan yukarı sürmeleri

[

QUOTE=aptamil;6057934]Bugün alınan malın %90 nı ilk 5 kurum aldı. bunlar İnfo, Bofa, İş yatırım ve alnus yatırım, malı alanlar zaten babalar silkelecek pek kimse yok. sadece günlük art arda yükselişler ve inişler hızlı ve sert olur ama artık her seans yeni zirvelerini kırmaya aday. İlk defa 4 iş günü bofa her gün mal aldı.[/QUOTE]

2. Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

3. aynen dediğiniz gibi olacak. bu kadar güneş potansiyeli olan ülkeyiz.. hatta ortadoğu orta asya kuzey afrika operasyonları için tam göbekteyiz.. yakından takip edeceğim.. gesan vardı bir ara ama smartın olayı hücre

Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Hücrelerde Argede 27%lere varan bir verimlik mevcut
     Alıntı Originally Posted by Uc_kirkbes Yazıyı Oku
    Ah mirim. Çin piyasayı domine etmiş .

ABD ve Avrupa bundan rahatsız. Bu yüzden anti-damping uyguluyorlar vergi mergi.

Hoca tabi durur mu hemen yapıştırmış cevabı
    Bende tayvan üzerinden satarım size

Çin avrupa pazarı için kendine ortak arıyor. Türkiye gerçenten cazip bir yer

4. 3:45 hocam adını kısaltırıyorum ben de 2:45 alayım bari.. gece kimse olmuyor kafalar rahat forumda

5.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    3:45 hocam adını kısaltırıyorum ben de 2:45 alayım bari.. gece kimse olmuyor kafalar rahat forumda
    değerli görüşlerin için teşekkürler.. sağlam bir araştırmacısın..

bilgi tehlike ile ölçülür..

bir gün beni ararsan bu sözü unutma

6.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    3:45 hocam adını kısaltırıyorum ben de 2:45 alayım bari.. gece kimse olmuyor kafalar rahat forumda
    Gündüzün keşmekeşliğinden kurtulabilmenin çıkış noktası

Gecenin sessizliğinde insanın fikirleri daha bir berrak daha bir duru oluyor

Ara sıra yapmak lazım )
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

7.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    değerli görüşlerin için teşekkürler.. sağlam bir araştırmacısın..

bilgi tehlike ile ölçülür..

bir gün beni ararsan bu sözü unutma
    hocam gizemlerle dolsun

Elbet bir gün bir genel kurul 'da yollarımız kesişir

Şaka bir yana araştırma konusunda üstümde etki bırakan insanlardansın. Saygılar..

Bu güzel geceye Lübnan'ın akşam yıldızı emel eşlik etsin...

https://www.youtube.com/watch?v=NQFNcfUygqA
    Zengini fakir eden müsrif evlattır .Memuru fakir eden süslü avrattır .Fakiri fakir eden kuru inattır

8. kamuranalirıza,aptamil...ve ben eskilerden,ben hiç çıkmadım tabi,sadece arada sat al yaptım,yaparım...marjlarım düşük oluyor haliyle...

Sayfa 296/745 İlkİlk ... 196246286294295296297298306346396 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •