Sayfa 299/608 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon
Arama sonucu : 4859 madde; 2,385 - 2,392 arası.

Konu: CMBTN - Çimbeton

1. önümüzdeki günler hareketin başlangıç noktası gibi .güzel bir tepki bekliyorum mart ayının bu son günlerinde .şirkette bir şeyler oluyor .bu aşşagı salınma .bu sefer pek mantıklı salınma olmadı .haber gelicek var bir şeyler ilk defa takasta böyle anormallikler oldu satılanlar .ne hikmetse... docede... citide ...icbc bank ta birikenler .tahtada büyük numara var . kısa vadede 58 ..ler kapıda . zaman daralıyor.inş inş yanılmayız.son söz yine namussuzların sözü..200.000.milyonluk sadece hazır beton satan firma.her yıl zarar arada küçük kar gülünç kar .bunklar burda .en az yüzde kırk karla çalışır buna bile az derler .ama yönetim kurulu maasları .uçuk rakamlarda .soyuyorlar resmen patronlar kendi şirketini.yüzde yirmi kar gösterse .40 000 milyon .fiat kazanç gülünç olurdu.defter degeri öyle hisse kaç para olurdu yazmıyorum ...bunlar hayal ama olması gerekenler .spk görevini yapsa .vergi dairesi .muhasebeciler .bak bakalım ne oluyor......ALLAH.sizi bildigi gibi yapsın .spek ve ağa babası inş .senden ve soyundan fitil fitil çıkar.okuyan amin desin.duyarlı bir vatan evladının ahı tutar belki........

2. fondaki parayı bilançoya eklemedin geçmiş yıl zararlarını da kapatmadın şirkete güvenen küçük yatırımcını da her yıl olduğu gibi söğüşlersin izmir halkını da yüksek beton fiyatlarıyla söğüşlersin (rekabet kurulunda sorusturmssı mevcut ancak bitmek bilmiyor maşallah) bir gün biri çıkıp da siz misiniz bu kentin zaptiyesi italyan demezler mi örtülü ödeneklerinizi masaya yatırmazlar mı nereye kadar sürer bu paşalık göreceğiz.Genel yönetim gideri ile kuşa çeviriyorlar bilançoları.patron şirketi olacaksın maaşını astromik rakam olarak belirliyeceksin bütün bu giderleri bi şekilde şişireceksin .bilançoyu iç edeceksin batır ulan şirketini o zaman madem para kazanamıyorsun arkadaşlar spk yede yazın faks çekin çimentaşta ve çimbetonda yıllardır aynı oyun var duyarsız sesiz kalmayın ................................saygılar her kese

3.  Alıntı Originally Posted by NEVZATWW Yazıyı Oku
    fondaki parayı bilançoya eklemedin geçmiş yıl zararlarını da kapatmadın şirkete güvenen küçük yatırımcını da her yıl olduğu gibi söğüşlersin izmir halkını da yüksek beton fiyatlarıyla söğüşlersin (rekabet kurulunda sorusturmssı mevcut ancak bitmek bilmiyor maşallah) bir gün biri çıkıp da siz misiniz bu kentin zaptiyesi italyan demezler mi örtülü ödeneklerinizi masaya yatırmazlar mı nereye kadar sürer bu paşalık göreceğiz.Genel yönetim gideri ile kuşa çeviriyorlar bilançoları.patron şirketi olacaksın maaşını astromik rakam olarak belirliyeceksin bütün bu giderleri bi şekilde şişireceksin .bilançoyu iç edeceksin batır ulan şirketini o zaman madem para kazanamıyorsun arkadaşlar spk yede yazın faks çekin çimentaşta ve çimbetonda yıllardır aynı oyun var duyarsız sesiz kalmayın ................................saygılar her kese
    imzamı atıyorum ben de bu yazının altına...

4.  Alıntı Originally Posted by Alahandro Yazıyı Oku
    imzamı atıyorum ben de bu yazının altına...
    teşekkür ederim dostum önemli olan bizlerin duyarsız kalmaması

5. Sn NEVZATWW güzel yazı? bir yerden alıntımı acaba?
    Hisse ile ilgili kısa vadede ne dediysek tuttu biliyorsunuz, yazmaya gerek yok.
    Anasını emeceğiz bu sömürgeci beleşcilerin. Hep bana deyip fakirin aşına göz koyanların. Her yerde afişe edeceğiz. Çarklarına çomak sokacağız. kilitleyeceğiz her yerde.
    Neyse en geç 6-7 sonra 58 i görüp kırar temmenisindeyiz.. (önümüzdeki günler çimento sektörünün olacak) Temmuz 2019 da 90 ı geçebilir inşallah.
    Dikkat ederseniz hep temmeni yatırım tavsiyesi değil (YTD).

6. Her memelektte vardır şehrin periferlerinde, yol üstlerinde, sağda ve solda...
    BİMS satarlar. Birkaç kamyon kum ve biraz çimentoyla... Önlerinde bir bilemedin iki katlı idare binası ve onun önünde her gün bir başka lüx araç.. Çoğunlukla merco..
    Bir merconun özellikle S serisinin senelik değer kaybının 150-200 bin TL olduğunu hepimiz biliyoruz.
    Her şehirde ve yine özellikle büyük şehirlerde onlarca ve yüzlerce bu söz ettiğim BIMS imalaçılarından var.
    Hepsi Mercoya biniyor.
    Oysa düzinelerce tesisi, yüzlerce merco su olan Çimbo hep zarar.
    *****n boynuzlusuna anlat bu hikayeyi.
    Elbet bir gün yakalanacaksınız.

Bende o palyaçoyu ico sandıydım mgm bey

8.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Bende o palyaçoyu ico sandıydım mgm bey
    Yok yahu, ICQ kim ağababalarına bu ay takacağım. Zavallı bir alçak ve Küçük yatırımcı düşmanıydı. Satılmış olduğunu dünya alem biliyor. Allah bizi mahcup etmesin.
    Bize bu alçakların karşısında helal kaznç versin.
    Onların oyunlarınıda bozsun.
    Yedi ceddinden çıkarsın.
    Amin.........

39.5 önemli.
    Biraz sasa aldıydım. Karel de var.. %10 karla verip başına üşüşeceğim. BU mendeburun..
    Anasını nikahlasa eliden kurtulamaz alçak.
    !0 sene ddaha ortağız.. Baban ssayılırım spek...

Sayfa 299/608 İlkİlk ... 199249289297298299300301309349399 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •