Sayfa 30/896 İlkİlk ... 2028293031324080130530 ... SonSon
Arama sonucu : 7165 madde; 233 - 240 arası.

Konu: TCELL - Türkcell

1. diyecek bişey yok, bugün fiyatlanmayan yarın fiyatlanır artık.
    Genel Kurul kararı hayırlı uğurlu olsun
    tcell için bir milatdır. Her ne kadar inanamasamda oldu. Taksitlendirme okey. Bu baskının kalkmasına yardımcı olacaktır.

2.  Alıntı Originally Posted by pala Yazıyı Oku
    dünden kesindi temettünün geleceği, bugünün fırsatçılarını üzmesi doğal
    temettünün yayılması çok olumlu, yaslan arkana izle 6 ay...
    bizim yatırımcılarda jeton geç düşüyor. 1 kaç gün sonra hepsi birden kapının önünde sıraya girecek, YTD

3. 12,28 boşluğu bugün kapatması dileği ile en kısa zamanda 12,80 geçeceğine inanıyorum

4. eee ne oldu şimdi oldu mu böyle?
    Tecrübesiyle fikri olandan bir yorum alsak?

5.  Alıntı Originally Posted by horozerk Yazıyı Oku
    eee ne oldu şimdi oldu mu böyle?
    Tecrübesiyle fikri olandan bir yorum alsak?
    Piyasa benim gibi şokta. %11 temettü verecek hisseyi neden satarsın anlamıyorum

6.  Alıntı Originally Posted by İBİLOĞLU Yazıyı Oku
    Piyasa benim gibi şokta. %11 temettü verecek hisseyi neden satarsın anlamıyorum
    Sayın İbiloğlu. Temettüden faydalanmak için ne zaman için hisse elimizde bulunmalı. Ve lot başı tutar ne kadar olacak? Bilgi verirseniz sevinirim. YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by sarılaci Yazıyı Oku
    Sayın İbiloğlu. Temettüden faydalanmak için ne zaman için hisse elimizde bulunmalı. Ve lot başı tutar ne kadar olacak? Bilgi verirseniz sevinirim. YTD.
    kar payı ödemesinin yapılacağı bir gün öncesinde portföyünüzde bulunması yeterli. Kar payı hisse adetiniz üzerinden yapılacak. Hisse başına yaklaşık 1,36 TL ödenecek. 3 taksitte alınacak.

8.  Alıntı Originally Posted by İBİLOĞLU Yazıyı Oku
    kar payı ödemesinin yapılacağı bir gün öncesinde portföyünüzde bulunması yeterli. Kar payı hisse adetiniz üzerinden yapılacak. Hisse başına yaklaşık 1,36 TL ödenecek. 3 taksitte alınacak.
    15/06-15/09-15/12 de ödemeler.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Sayfa 30/896 İlkİlk ... 2028293031324080130530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •