Sayfa 300/774 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon
Arama sonucu : 6189 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: SAFKR-Safkar Ege Soğutmacılık Klima Soğuk Hava Tes İhr İth San ve Tic. A.Ş.

1. hisse fiyati 2.26 islem hacmi 58bin.bu sekilde mi milletin elinden alacaklar.

2.  Alıntı Originally Posted by fikret453 Yazıyı Oku
    bir tane cok bilmis var .baska bir sayfada toplanmadigi icin gitmiyor deyip duruyor.zamaninda meksa ve gedik topladi da gitti mi sanki. is mali cikariyor elden meksa cikariyor. noldu bunlarin toplama surecinde cikmismiydi.
    Bana diyorsun herhalde bak yazmıcaktım yine gereksiz bir yorum.Meksada oynayan tek spek yani öyle mi? Veya gedikteki tek spekülatör mü ???Allah akıl fikir versin gerçekten 22 yasındayim siz eminim benden buyuksunuzdur ama boyle dusunmeniz bu kadar basit ve sabit dar bantla bakmaniz valla tuhaf....Baska diyecek birsey de bulamiyorum ve siz yazimi tekrar okuyun mal toplaniyor mal toplanmiyor ben bilemem dedim toplaniyorsa bile sen ben anlayamayiz diye de yazdim ama neyini anlamak istemiyorsun???Allah sizlerden korusun beni ya cidden neden spek goturmuyorda anladim boyle yatirimciya boyle spek normal sasirmamak lazim.Sn fener genel kurulda hisse fiyatimi sorulur adamlar napsin birde buraya para verecegine yatirim yapsinlar veya en kotu faize koysunlar bizler adina daha iyi olmaz mi?Birde ne yapabilirler burasi serbest piyasa sen gidip o zaman petkime yonetime sor 8 tlden 4 tl kagit de bakem adamlar sana guler...Yt degildir
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

3. baska bir forum sayfasinda dedim.. burada demedim.

4. tartismaya gerek yok zaten demissin toplaniyor toplanmiyor bilemem diye. o halde sorun. o malum kisi 10 yorumundan 9 unda toplaniyor deyip insanin canini sikiyor.

5.  Alıntı Originally Posted by fikret453 Yazıyı Oku
    baska bir forum sayfasinda dedim.. burada demedim.
    Tamamdir kusura bakmayın özür dilerim .
    Yardımcı olduysam itibar puanı verirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler .

6. Türkiye'de uzun yıllar Şubat ayı ortalama sıcaklığı 3.4 derece iken, bu yıl Şubat ayında 5.3 derece olarak gerçekleşti - Meteoroloji

bu yaz soğutma işleri artacak sezon erken açılıyor.bu haberi safkara mail olarak atacağım haberleri olsunda vardiyaları ayarlasınlar önceden
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.

7. endeks ekside iken bu hareketler haftaya hazirlik gibi duruyor.

8. ankaradaki belediye otobüslerin kliması safkar mış. dün yolda gördüm. yürü be safkar dedim içimden hissem olmamasına ragmen.

Sayfa 300/774 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •