Sayfa 300/985 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon
Arama sonucu : 7880 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: Viop - XVII

1.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    İyi geceler abiler

cümleten ben kaçar
    Iyi uykular tatlı rüyalar en mutlu gününe uyanman dileğimle hoşçakal esen kal evde kal dostum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
    Çin işi rahat olsun yol burdan geçsin hızlıca götürsün derken kendi üreticimizi zora sokarız. En önemli avantajımız termin yani zamanında hızlı teslim. Adam çinden daha ucuza alıyor zaten birde hızlı gider ise malımız nasıl rekabet edecek.
    Her geçen tırdan ipek yolu gibi komisyon alabilecek isek super ama transit gidiyor bunlar yav.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

3. Ek gelir yaratma iş adamlarında çok daha yüksek .

Sadece borsa değil başka yerlerde de olabiliyorlar dolar parite altın eurobond trade etmek gibi .

Misal bir iş adamının özel şöförü gelirdi döviz almaya 5 milyon dolar Euro alınca o gün %2 civarı yükselirdi en az

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

4. REHA zaman gectikce forum kurallari degisiyormu ? ben 2010 yilinda TTRAK basliginda kendi yaptigim islemlerin extresini attim diye 20 yil banlanmistim
    ....

5. Hikayelerimi buldum, dokuz yıl olmuş, gözlerim doldu...

https://www.hisse.net/eforum/showthread.php?t=58673
    Borsa hikayeleri; içimizden biri ... https://www.hisse.net/eforum/showthread.php?t=58673

6. Ben extre attim diye banlanmistim millet etkileniyor diye sanirim . simdi burda extreyi bosver iskembe ile etkileyen cok neden banlanmiyor
    ....

7.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Abi ben demiyorum... bunu rte de, bakanlar dile getirdi... haybeye söylemiyoruz ki.... ipek yolu ticareti amacıyla yapılıyor bütün bunlar.... yoksa rüyasında kanal istanbul görmemiştir değil mi
    Kanal Çanakkale

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    REHA zaman gectikce forum kurallari degisiyormu ? ben 2010 yilinda TTRAK basliginda kendi yaptigim islemlerin extresini attim diye 20 yil banlanmistim
    Hisse başlıklarında, müsamaha daha az diyelim.

Olayı bilemem tabiki de, daha evvelden çok vukuatınız da olmuş olabilir, benim rekorum 1 ay.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 300/985 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •