Sayfa 300/1001 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon
Arama sonucu : 8008 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XXI

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Fiyat algısı bozuldu.
    Sistem, kim kimi denk getirirseye döndü.
    Ben yeni bir yere gideceksem oturmadan menüye bakıyorum. İşime gelmezse oturmuyorum.
    Çoğu kişi rezil olurum diye bunu yapmaz.
    Ben yapıyorum. Hesabı ödeyecek olan inek bensem ne ödeyeceğimi önceden bilmeliyim.
    menü yok derse, cam şişede su varsa hele hele açıp bardagi doldurusa bil ki zaten silkecek

Duhul
    Aug 2020
    İkamet
    İSTANBUL-- BEYKOZLUYUZ
    Gönderi
    480

3.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    menü yok derse, cam şişede su varsa hele hele açıp bardagi doldurusa bil ki zaten silkecek
    Menüsü olmayan yere girmem

4. Bloomberg HT nin aktardığına göre, pay piyasasında, paylarda açılış seansının emir toplama aşamasının son beş dakikası hariç emir iptali, fiyat kötüleştirme ve miktar azaltımı yapılabilmesine karar verildi. Aynı kararlar pay piyasasında açılış seansına dahil olan pay dışındaki sermaye piyasası araçlarında da uygulanabilecek.

VİOP ta tüm sözleşmelerde açılış seansının emir toplama süresinde emirlerde iptal, fiyat kötüleştirme ve miktar azaltımı yapılabilmesi kararlaştırıldı.

Değişiklikler 25 Eylül 2023’ten itibaren geçerli olacak.

https://www.cumhuriyet.com.tr/ekonom...medium=Ekonomi

5.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Okkalı zam derken ? 20 lira falan mı ?, benzinde 70 e kadar beleş fiyat .üzeri zorlar.cumartesi gecesi saat 00.30 da İstanbul mahmutbeyde 25 dakika trf vardı dehşet bir olay.anlatilmaz yaşanır...sen Almanya'da benzin alırken elin titriyorsa bilemem.

Erdoğan : (ABD Condordia Zirvesinde ) Ülkemizde 5 milyon mülteci bulunmaktadır , mültecilere ev sahipliğinizi sürdüreceğiz / NTV

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan : Depremden etkilenen vatandaşlarımızın konutlarını 1-2 yıl içerisinde yaparak teslim etmek istiyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 300/1001 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350400800 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •