Sayfa 301/682 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401 ... SonSon
Arama sonucu : 5451 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: ISBTR - İş Bankası B

1.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    Geçen sene de 20 milyar tl tahvil ihracı yapmamış mıydı. Bence buradan bize birşey gelmez.
    Gelir gelmeye de gecen yil zannetmiyorum yada gozumden kacti
    Arastirmayi seviyorum eksigim olabilir bi tekrar goz atalim derim bir kac gun icinde detayli bir sekilde arastirayim veya sizde bu bilgi varsa paylasirsaniz sevinirim

2.  Alıntı Originally Posted by deepdark7913 Yazıyı Oku
    Dun mesala ne yaptim 100 senaryo 100 de haber calistim vardigim konu su bu devir her sekilde olucak ve maksimum 1 yil , gundem degistirmek degil mesele bunu ogrendim artik guc savasi ,bu devri yapmaz isen yarin chp cimar meydana naptin yaladin mi avucunu der, demekki o zaman eline diline beline sahip olucaksin lafi bosa degil.soyle bir durum var acikcasi isbank bir ortak secicekse eminim ki bu nostaljik olmayacaktir
    sayın deepdark bir ortaklık mı görünüyor.....Yoksa yalnış mı anladım?...

3.  Alıntı Originally Posted by deepdark7913 Yazıyı Oku
    Gelir gelmeye de gecen yil zannetmiyorum yada gozumden kacti
    Arastirmayi seviyorum eksigim olabilir bi tekrar goz atalim derim bir kac gun icinde detayli bir sekilde arastirayim veya sizde bu bilgi varsa paylasirsaniz sevinirim
    2014’de de 5 milyar dolar için onay almış.

4.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    2014’de de 5 milyar dolar için onay almış.
    2014 deki borçlanma kaç yıl vadeliydi acaba?

Şimdi aynı borcu mu çevirecek ?

5.  Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    Bildiğim kadaıyla iş bankası % 7,5 la hiç borçlanmadı.
    Rakamları görebilirmiyiz her iki kurumun libor + % kaç ? Birbirlerine en yakın tarihler olsun ki anlamlı olsun.

( Özellikle kriz anlarında )
    Tamam yuzde 20 ile borclan eger yuzde 25 ile satacaksan sat ic piyasaya risk olayinida devreye koyarsan ,almis gitmis basini iflaslar konkardatolar kime saticagim ki bu krediyi 50 yillik firmalar iflas aciklarken ?

6.  Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    2014 deki borçlanma kaç yıl vadeliydi acaba?

Şimdi aynı borcu mu çevirecek ?
    O zaman demekki bedelli sart ,sicak para lazim ama ustune hisse aliyoruz ne alaka ha bide borcun maliyeti artti ,

7.  Alıntı Originally Posted by deepdark7913 Yazıyı Oku
    O zaman demekki bedelli sart ,sicak para lazim ama ustune hisse aliyoruz ne alaka ha bide borcun maliyeti artti ,
    İki ayrı konu üzerinden yürüyoruz. Bazen karışıyor.

1. Konu

2014 yılında borç aldı. Eğer 5 yıl sonra ödenecek ise 5 yıl doldu. Bu yıl yeniden borçlanıp sadece faizini öder.

8.  Alıntı Originally Posted by balık Yazıyı Oku
    İki ayrı konu üzerinden yürüyoruz. Bazen karışıyor.

1. Konu

2014 yılında borç aldı. Eğer 5 yıl sonra ödenecek ise 5 yıl doldu. Bu yıl yeniden borçlanıp sadece faizini öder.
    5 yilda sadece borcu cevirmek ise amacin iflas ertelemek le es degerdir bu

Sayfa 301/682 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •