Sayfa 302/1019 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon
Arama sonucu : 8151 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: Viop XLV

1.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    gündeme bakmıyon herhalde şu anda hedefteler
    başkan enişteni ara 139 olucak birşey kalmadı ,
    ben söyleyeyim satmıyorum 180 olacak diyecek

2. 29 dan satıcan 25 de kapan güzel para...

ama ben yokum...

Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by tidebringer Yazıyı Oku
    10-15 kademe alıp çıkacağım Ayhan abi, + yaksın yeter. Vermezse de canı sağolsun
    global in gücünü bilememde badem bofası girerse tahtada güzel formasyon var çalışırsa

4. Mesela toaso da ki harekete baktım sasa ile kıyas için.

Onda da parabolik yükseliş 60 larda başlıyor, 92 pin atıp ortalamayı öpmeye dönüyor.

Sasa benzerlik olur mu diyip 90 dan short vuranın ana parası değil anasi kaldı. Ben dahil

Güzel anam da rahmetli oldu hayırla yad edelim bu vesileyle. Mekani cennet olsun cümle ölmüşlerin

Zor bu borsa işleri. Hayırlısı olsun.

5. sindoma hocam x30yvade ne zaman gidecek? endeks rekora koşuyor iki gündür yine memura bağladı.
    Yazdıklarım kendime günlük tutma amaçlı olup hiçbir şekilde YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ.

6. Erdemoğlu ertelenmiş vergi gelirlerini borsada takla attırarak büyüyor sanirim. Bu ne ya hiç mi düşmez bu hisse . Tam küsküyü veriyorlar diyorsun hop ertesi güne %10 aliyolarlar. Bir şirketin gelecek kaç yılı satın alınır arkadaş.

7. Seçimlere kadar döviz baskı altında tutulacak diyorlar.

İç piyasaya çalışan yığınlara ihtiyaç maddesi satan, borçlu ama iş yapan firmalar şanslı olabilir. Fiktif kar demek vergi ödemek demek.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Erdemoğlu ertelenmiş vergi gelirlerini borsada takla attırarak büyüyor sanirim. Bu ne ya hiç mi düşmez bu hisse . Tam küsküyü veriyorlar diyorsun hop ertesi güne %10 aliyolarlar. Bir şirketin gelecek kaç yılı satın alınır arkadaş.
    2032 kadar böyle vergi olayı

Sayfa 302/1019 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402802 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •