Sayfa 305/997 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. soru -->

A. tarih boyunca çıkarılan toplam altının ederi 2 trilyon dolar civarı
    B. çin fx reservi 3 trilyon dolar
    C. global zenginlik 260 trilyon dolar

2 trilyon fiziki ile global serveti lütfen standardize ediniz...

bonus ek soru:
    servet büyümesinin ve hizmetler sektörünün altın standardı bazlı 1-3-5-10%/y büyümede, altın bazlı deflasyon/enflasyon grafiğini veriniz...

2.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Geçen hafta anadoludan 14.65 tırnaklayan olmuştu forumdan. Ama yine de anadolu için çok istekli değildim.
    Temditte mutlaka geri tırmalar.
    ben 14.15 den 90 gün bağladım 100k üzerine.Haftaya çarşamba vadeyi yenileyeceğim.14,00 alırım diye düşünüyorum.Hatta yarın gidip konuşayım.

3. Fiba banka 14,15

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Dolar alacagima fiziksel ALTIN veya GUMUS alirim.

Dolar sinirsizca basildi. ÇİN in oyun planı tutarsa dolar değer anormal kaybeder. Oyun planı tutmazsa ABD ve ÇİN arasında nükleer savaş çıkar dolar yine değer kaybeder. Dolar her halükarda değer kaybeder. Neye karşı? ALTIN ve GÜMÜŞ önümüzdeki süreçte doları evire çevire dövecek.

Dolar ile işim olmaz bundan sonra.

ALTIN ve GÜMÜŞ + TL Mevduat bana yeter de artar.
    İyi hikaye yazmışsın, nükleer savaş çıkacakmışta o olacakmışta. Ölmeyi çok istiyorsan farklı modeller dene.

Gidip konusma maliyeti nedir, evden cikip bankaya gidip bir cay yada nescafe esliginde gecen zamaninizin bedeli yuzde 14.15 ile 13.75 arasi baglama bedeline denk olsa idi 13.75i kolaylikla secer miydiniz...

Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    ben 14.15 den 90 gün bağladım 100k üzerine.Haftaya çarşamba vadeyi yenileyeceğim.14,00 alırım diye düşünüyorum.Hatta yarın gidip konuşayım.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

6. Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Gidip konusma maliyeti nedir, evden cikip bankaya gidip bir cay yada nescafe esliginde gecen zamaninizin bedeli yuzde 14.15 ile 13.75 arasi baglama bedeline denk olsa idi 13.75i kolaylikla secer miydiniz...
    Yarım saatte 100 tl kazanıyorsanız işinizde gitmemek daha karlı olur

Ben hesap açmayacaksak hiç gitmem ya telefon yada WhatsApp

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    14.15 her zaman kazanır. Sarı öküzü verme......
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

TR ye gelince zaten hep bole nerde faiz iyi orda arastirmasi ile gecircem zamani haha..............
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 305/997 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •