Sayfa 305/1004 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon
Arama sonucu : 8025 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: Viop XXXIV

Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    xbank tam 1219 kapattı, garan da tam 8,56. geçen gün yazdığım ayı dojisinin teyidini tam olarak vermediler. x30 teyit verdi.

yarın olsun bakalım.

yine de yurtdışına göre sağlam durdu. çok ilginç.
    xbank ve garan aşağı teyit verdi ama çok gönülsüz. bu sefer de x30'u hafif yukarı sürdüler.

önümüzdeki hafta çok ilginç olacak. sağlam bir hareket görebiliriz. herkes hafta sonu planını yapsın derim naçizane. grafik çok sıkıştı.

https://invst.ly/vdt22
    audentes Fortuna iuvat

2. Bence ta vade sonuna kadar bile sıkıştırabilir sonrasında efsane hareket gelir

Short düşüncem değişmeye başladı özellikle bankalar özelinde. Dikkat derim...
     Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    xbank ve garan aşağı teyit verdi ama çok gönülsüz. bu sefer de x30'u hafif yukarı sürdüler.

önümüzdeki hafta çok ilginç olacak. sağlam bir hareket görebiliriz. herkes hafta sonu planını yapsın derim naçizane. grafik çok sıkıştı.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Bence ta vade sonuna kadar bile sıkıştırabilir sonrasında efsane hareket gelir

Short düşüncem değişmeye başladı özellikle bankalar özelinde. Dikkat derim...

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    o kadar uzayacağını sanmıyorum. teknik kilitlenmiş durumda. bir tarafa gider.

tek bildiğim reis diyarbakır'a gitmiş, cuma kılmış, diyarbakır annelerini ziyaret etmiş, danışma toplantısı ve toplu açılış yapmış.
    audentes Fortuna iuvat

4. 200 günlük ho üstüne atmalı yoksa death cross a gidiyor ,viop pasta uzun zamandır bu kadar short görmedim.......

5. Bozkurt, emektar, Ariston, kardeş epeydir yok bir sıkıntı mı var acep. Bu form iyice sakinleşti. Genelde sabaha karşı uyurum. Uykym gelinceye kadar köşe yazıları, inwestteki bütün hisse forumlarına bakarım. İnvestingde hiç para kazandım diye yazan yok. Aman Allahım o ne büyük zararlar. 400-500 bin TL çoğunun oransal zararı çok daha fazla. Çoğu pazarlanan hisselerde zarar üstüne zarar yazıyor yattım tarzı her hisseye tüm zararı çıkaracağım diye giriyor zarar daha da büyük oluyor. Hissenet hisse formu çok sakin ama inwestteki hisse formları çok kalabalık ve hepsi ağlaşiyor. Aile çevresine bakıyorum Konya'da para kazanan esnaf yok gibi. Muhasebeciler asgari ücret kadar tahsilat ile masrafi bile tahsil edemiyor çoğu kart çeviriyor. Ayakkabı imalatında çalışan yakınlarım iki üç yıl önceki ücreti alıyor eniştemin söylediği gece 12 ye kadar çalışıyor masraf hariç 6000 TL alıyor kira çay yemek yol cikinca asgari ücret gibi para kalıyor oda yılda 6 -8 ay çalışıyor çoğu kredi borcunu ya ödemiyor yada çok akında ödemeyi kesecek durumda. O kadar çevremde ki insanlardan benim durumum iyi diyeni duymadım. Çoğunun evlilik çağında oğlu kızı var hiç bir hazırlık yok. İki kişi emekli annesiyle kalan arkadaşim var bu arkadaşim her daim maaşının büyük bölümünü kenera atar iki kişi çocuk yok bu bile yıllık 3-4 bin ancak atıyormuş. Hayata umutla bakan yok bu yolun sonu hiç iyi değil. Bu yangın herkesi vurur. Üç beş emekli Ahaber seyredenler hariç durum çok kötü.

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Bozkurt, emektar, Ariston, kardeş epeydir yok bir sıkıntı mı var acep. Bu form iyice sakinleşti. Genelde sabaha karşı uyurum. Uykym gelinceye kadar köşe yazıları, inwestteki bütün hisse forumlarına bakarım. İnvestingde hiç para kazandım diye yazan yok. Aman Allahım o ne büyük zararlar. 400-500 bin TL çoğunun oransal zararı çok daha fazla. Çoğu pazarlanan hisselerde zarar üstüne zarar yazıyor yattım tarzı her hisseye tüm zararı çıkaracağım diye giriyor zarar daha da büyük oluyor. Hissenet hisse formu çok sakin ama inwestteki hisse formları çok kalabalık ve hepsi ağlaşiyor. Aile çevresine bakıyorum Konya'da para kazanan esnaf yok gibi. Muhasebeciler asgari ücret kadar tahsilat ile masrafi bile tahsil edemiyor çoğu kart çeviriyor. Ayakkabı imalatında çalışan yakınlarım iki üç yıl önceki ücreti alıyor eniştemin söylediği gece 12 ye kadar çalışıyor masraf hariç 6000 TL alıyor kira çay yemek yol cikinca asgari ücret gibi para kalıyor oda yılda 6 -8 ay çalışıyor çoğu kredi borcunu ya ödemiyor yada çok akında ödemeyi kesecek durumda. O kadar çevremde ki insanlardan benim durumum iyi diyeni duymadım. Çoğunun evlilik çağında oğlu kızı var hiç bir hazırlık yok. İki kişi emekli annesiyle kalan arkadaşim var bu arkadaşim her daim maaşının büyük bölümünü kenera atar iki kişi çocuk yok bu bile yıllık 3-4 bin ancak atıyormuş. Hayata umutla bakan yok bu yolun sonu hiç iyi değil. Bu yangın herkesi vurur. Üç beş emekli Ahaber seyredenler hariç durum çok kötü.
    Sebebini bulmuş halk, sıkıntı yapacak bir durum yok. Sizce?

https://twitter.com/i/status/1413524150283640834
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

7. Ben genelde login olmadan izliyorum.

Burada üyeler genellikle donanımlı ve eğitimli insanlar, inançlar ve kısmen siyaset dışında çok tartışma çıkmıyor.
    Eğitimli insanlar da tartışmaya açık çok fazla iddia ortaya atmıyor.

İşlem yapmayan yazmasın, sohbet mesajı atılmasın vs denince insanlar da sıra dışı bir görüş yok ise yazmıyordur belki.

Burada üye olmayanlar da okuyor ve bir mesajı alıp aylar sonra kafasına göre bağlamından kopuk yorumluyor. Konu genelde para olunca ve tutarlar da büyük olunca dikkatli yazmak lazım.

Investing denetime tabi olmayan bir yer, serbest kürsü gibi, ama doyurucu bilgi pek yok ya da manupilasyon amaçlı atılıyor bence.
    Burada reklam yapan pek yok. Bilgili eğitimli kişilerin arasında sohbet muhtemelen az oluyordur. Arada daha yeni bir üye bir şey sorunca cevap veriliyor.

Şahsen arada "fakirler nasılsınız", "endeks düşer mi?" veya "şu hisse ne olur?" deyip tartışma açacak gizli moderator de pek kalmadı. Bir de bir şey yazarsın şikayet ederler vs uğraşmak istemeyenler için sakat.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

8.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku

merkez toplantısı "yönü belirleyecek" bir karar alacak.

Sayfa 305/1004 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405805 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •