Sayfa 305/759 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 2,433 - 2,440 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by donju Yazıyı Oku
    O kızı herkes tanıyor ailesi bilindik bir aile ama bizim kızı kimse tanımıyor. Birazda onun farkı var ayrıca biz b grubuyuz bunlar hep eksi puan bunları da düşün
    o ailenin başka dünyaca tanınan güzel kızları da var arçelik , aygaz hangisinin pd'si 10 saçmalıyor piyasa

2.  Alıntı Originally Posted by donju Yazıyı Oku
    Aslında piyasa yanlış yapmıyor. Gelecek bilançoyu fiyatlıyor. Bu kurlar 2. Çeyrek karını sıfırladı şu anda. Daha fazla yükselirse eksi yazar. Ama kurlar düşünce de bayram yerine döner buralar. 1 çeyrek fazla bekleyeceğim gibi geliyor bana. Ben şirkete güveniyorum, yeter ki faaliyet karı düşmesin
    Size sonuna kadar katılıyorum. Ama firmanın tanıtım sorunu var. Ayrıca mal toplu olarak durduğu için tahtaya yeni spek giremiyor. Şirkette geri alım yapınca tahta sığ kaldı. Anlamadığı tek şey şu bu kadar malı 1,5 yıldır aynı maliyetle kim taşır YKB+Oyaktan bahsediyorum. Tek cevabı var sanırım patrona ait. Bunları bir yatırımcı grubuyla paylaşmalı ki tahtaki işlem hacmini artırısın. Yoksa fazlaca mal alanların -%5 -10 aşağı vemeden çıkma şansı yok. Onun için buralarda sürünüyor. Bu arada 2010 dan beri değerleme yapılmayan taşınmazlar var. Yeni çıkan yasa çerçevsinde %5 vergi vererek değerleme yapsınki 6 ay bilançosunda karını artırabilsin daha sonra kur seçim sonrası stabil kalırsa yıl sonu çok iyi kar rakamlarına ulaşabilir. Sonuç olarak seçim bitene kadar bir cacık olmayacak gibi duruyor.

3. Sn. Donju her gün takas paylaşırsanız sevinirim. Her ne kadar satmış olsamda yeniden diriliş için takas önemli. Sonuçta şirketin kredi borcu kadar otelin kendi payına düşen kısım kadar değeri var. Batmış bir şirket değil.

4. pd 'si 0.60 'a düşen hisseyi yatırımcı satıp kaçıyor, pd si 10 olan hissesini satıp kaçmıyor. Saçmalıktır bıste yatırım yapmaK , bakmayın gençlimzde kaptırdık ha bugun batığımızı çıkaracağıZ ha yarın ömür tükettik , oysa ne güzel bir hayat yaşayabilirdim, 5 kuruş çekip yiyememişim , bir dünya zarar....

5. doçe geri mi döndü ne meksa 125.000 artıda

7. En kötüsü görüldü sayilmaz ama yolunda sonu gibi bundan sonraki fıyatlamalar fırsat olarak değerlendirilebilir haftaya başka türlü olma ihtimali var buradan heveslenen cok olacaktır ... kesinlikle al sat tut tavsiye si değildir sadece fikrim

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 305/759 İlkİlk ... 205255295303304305306307315355405 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •