Sayfa 307/1001 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407807 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,449 - 2,456 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bankalar sudan ucuz oldu.Bugün bankaları silkeleyip durdular

Garanti yılın en düşük seviyesine 90 krş yakında.Ufak ufak alayım dedim ne desem verdi adamlar

Teknoloji hisseleri kriz öncesini geçti katladı gidiyor.Bist 99 binde ama teknoloji 130 gibi.

Pahalı olanmı alınır, ucuz olanmı alınır
    Ucuz diye alıp aylarca sürünmek var.
    Pahalı olanı alıp çakılırsa bakakalmakta var.

Hisse fonlar için,
    Bankacılık fonları, bist 30 fonları, teknoloji fonları(TTE var zaten başkada yok), ortaya karışık yapan fonlar(bence bunlar daha başarılı) ABD hisse fonları(ABD endeksler düşüte fırsatmı var acaba) arasında dikkatli seçim yapmak lazım.

Yoksa en iyisi net %5 mevduatmı
    Bugün tteyi sattım. 19 Şubat civarı girmiştim. Yaklaşık üçte bir zararım vardı. Bugün itibarı ile yüzde 11,7 kar ile sattım.

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
     Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Bugün tteyi sattım. 19 Şubat civarı girmiştim. Yaklaşık üçte bir zararım vardı. Bugün itibarı ile yüzde 11,7 kar ile sattım.
    Mevduat faizine mi geçeceksiniz hocam yoksa düşüşü mü bekleyeceksiniz tekrar giriş için?

3. Merhaba dostlar,
    borsa yatırım fonlarındn GLDTRf ve USDTf fon grafikleri investingde göründüğü halde tradingviewde görünmüyor.Tradingviewde grafiklerini nasıl görürüz.

4.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Böyle zamanlarda bekleyip piyasayı dinleyeceksiniz.
    Yoksa hata yaparsınız.
    piyasa da kararsız kaldı öyle garip bir dönemdeyiz, önlemleri yavaş yavaş gevşetmeye başladılar ama ekonomilerin toparlanması kolay olmayacak, bir de bu gevşetmelerin sonucu ikinci dalga ihtimali yüksek görünüyor, bence de en iyisi riski minimuma indirip gerekirse eylüle kadar beklemek.

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
    Vadeliler ekside, dediğim gibi TKF cazip hâle geldi yeni giriş için.

6.  Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    Mevduat faizine mi geçeceksiniz hocam yoksa düşüşü mü bekleyeceksiniz tekrar giriş için?
    Zpe,ACC ve ydı düşünüyorum.fakat borsanın aşırı yükseldiğini düşündüğüm için mesafeli yaklaşıyorum. Sizin dediğiniz fiba'nın altın fonunu almayı düşünüyorum. Bu aralar altın düşecek gibi duruyor. Eğer önceki aldığım fiyattan daha düşük olursa tekrar girebilirim.

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
     Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Zpe,ACC ve ydı düşünüyorum.fakat borsanın aşırı yükseldiğini düşündüğüm için mesafeli yaklaşıyorum. Sizin dediğiniz fiba'nın altın fonunu almayı düşünüyorum. Bu aralar altın düşecek gibi duruyor. Eğer önceki aldığım fiyattan daha düşük olursa tekrar girebilirim.
    Hocam ACC yükselişte endeksin gerisinde kalıyor, portföy dağılım raporunu incelemenizi tavsiye ederim. Altın için de şu ara tekrar yükselişe geçti, hafif geri çekilme olur belki.

8. Zpg +0.06 getirmiş

Sayfa 307/1001 İlkİlk ... 207257297305306307308309317357407807 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •