Sayfa 308/975 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon
Arama sonucu : 7796 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: HDFGS-Hedef Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by adalimali Yazıyı Oku
    Beyler Dayı senelerini vermiş bu işe marj yapmayı başarabiliyorsa helal olsun demek düşer ki ben de hayatta başaramam bir kere adese de 3 den sattım 17 ye gitti bir ayda o yüzden çok korkarım ama dayım alanın satanın ne mal olduğunu iyi bilir ve ona göre marj yapabilir ki saygıyla eyiliyorum. Ve bana her zaman küçük yatırımcı olarak lafını da sokar ama burda yazdıklarınla destekle olur. Ki yazılarını bir defa okumayın devamlı okuyun ve lütfen patrona olan hıncınızı burdan çıkarmayın benim gibi yapın geçen cuma aradım şirtketi aklımda küfürler dahil saydım rahatladım tavsiye ederim. Burda bizim gibi yatırımcı insana laf söylememin bir anlamı yok. Dayım senin emeklerine sağlık. Yüce RABBİM sizin gibi iyi niyetli insanları korusun. Saygılar herkese.

çok teşekkür ediyorum sayın adalimali beni sosyal medyada guruplara yazan hısseyi poh poh layanlardan sanıyorlar seninle beradan tanışıyoruz orada da bana sataşıyorlardı bılırsın sonra yazdıklarım hep çıktı sen şahıtsin yapacak bişey yok meyve veren ağaç taşlanır diyorum

2. Günaydın beyler ve bayanlar. Uzun zamandır hissenet uygulama güncellemesi ve yeni yükleme sonrası şifre hatırlayamamaktan dolayı yazamamıştım. Hacim malum sebeplerden dolayı iyi. Rsi,Macd, trend güzel. 1.20 destek 1.34 direnç hadi bismillah.

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Günaydın beyler ve bayanlar. Uzun zamandır hissenet uygulama güncellemesi ve yeni yükleme sonrası şifre hatırlayamamaktan dolayı yazamamıştım. Hacim malum sebeplerden dolayı iyi. Rsi,Macd, trend güzel. 1.20 destek 1.34 direnç hadi bismillah.

bende diyorum bu komutan niçin yazmıyor bişeymi oldu

4. Biliyorum Dayı sırf bura için değil ki genel olarak bilgili kültürlü akil insanları taşlamak linç etmek sınır dışı etmek güzel ülkeme yabancı şeyler değil maalesef. NE OLUR dayı sen güzel yorumlarında asal vazgeçme lütfen ki patron şerrinden kurtuluruz. Boşver iyilik yap denize at sen. Okuyan okusun ama lütfen ters anlayıp yorum yazmasın hayırlı kazançlar dilerim herkese. DAYI BU TOPİK SENİN YORUMALRINSIZ ASLA GİTMEZZZZZZZZZZ.

5.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    bende diyorum bu komutan niçin yazmıyor bişeymi oldu
    Dayı bu hisseyi yiyeceksek birlikte yiyeceğiz ben senden az pay alacağım ama cücügünü ben yiyeceğim. 🤣

6. Gun aydın erkeze
    Bol kazanclar
    Sayın baldayı yorumlarınız bize ısık oluyor. Yazdıklarınızı ciddiye alıp okuyan o yazıdaki mesajları anlaması lazım. Niyet bu olmalı. Sonuca herkes para kazanmak ıcın burda.sızın alımsatımlarınıza lafetmelerı çok tuhaf..
    Hayırlı gunler

7. yeni kedimiz bence info ytd

8.  Alıntı Originally Posted by bdayım Yazıyı Oku
    yeni kedimiz bence info ytd

Sayfa 308/975 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz