Sayfa 308/1024 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon
Arama sonucu : 8185 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Bono, tahvil bunlardan uzak durmakta fayda var..!!
    Bir bonozede olarak yazıyorum.!!
    Hangi şirketin bono-tahviliydi?

2.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Nasıl güncelliyor bizde güncellemedi .

Nasıl bir yolu var onun

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    250k üzeri para attım hesaba, sözleşmede 11,50 gösteriyordu ve ilk iki gün bu oranı verdikten sonra vadeliye geçmeyi düşünürken 12,75 olarak güncellendiğini gördüm.. İşin sırrı mı bilmiyorum ama eski turuncu ve vadesiz hesapları kapatıp internet şubeden direk e-Turuncu hesabı açtım, aynı olay kardeşimin hesabında da oldu o da 1 yıl dolmasına rağmen hoşgeldin oranını alıyor hala 12,75

3.  Alıntı Originally Posted by chilypeppers Yazıyı Oku
    250k üzeri para attım hesaba, sözleşmede 11,50 gösteriyordu ve iki gün bu orasını sonra tam vadeliye geçmeyi düşünürken 12,75 olarak güncellendiğini gördüm.. İşin sırrı mı bilmiyorum ama eski turuncu ve vadesiz hesapları kapatıp internet şubeden direk e-Turuncu hesabı açtım, aynı olay kardeşimin hesabında da oldu o da 1 yıl dolmasına rağmen hoşgeldin oranını alıyor hala 12,75
    Bende öyle yaptım ama beklemedim 3 gün gün düşük verdiğinin görünce ertesi gün transfer ettim

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Alıntı Originally Posted by chilypeppers Yazıyı Oku
    Hangi şirketin bono-tahviliydi?
    imar bankasından hazine bonosu..!!
    5 yıll mahkemelerde uğraştan sonra ancak alabildik..!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

5. 275K TİŞ Bank temdit 32 gun oran % 11.75

6.  Alıntı Originally Posted by dogerdm Yazıyı Oku
    Hangi hisse o ?

Lenovo K53a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İsc... Dün uçtu

7.  Alıntı Originally Posted by chilypeppers Yazıyı Oku
    250k üzeri para attım hesaba, sözleşmede 11,50 gösteriyordu ve ilk iki gün bu oranı verdikten sonra vadeliye geçmeyi düşünürken 12,75 olarak güncellendiğini gördüm.. İşin sırrı mı bilmiyorum ama eski turuncu ve vadesiz hesapları kapatıp internet şubeden direk e-Turuncu hesabı açtım, aynı olay kardeşimin hesabında da oldu o da 1 yıl dolmasına rağmen hoşgeldin oranını alıyor hala 12,75
    Sevgili Chilypepoers, Nisan 2011'de turuncu hesap açtım, Ekim 2016'da da e - turuncu hesap açtım hiç sıkıntı yaşamadım, en üst düzeyden nemalanma işlemine devam ediyorum. Şu an en akılcı günlük işlem imkanı sunuyor, hiç bir yamuğuna da tanık olmadım, olursa da sizlerle anında paylaşırım...

8.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ne gundu be
    Paranin yarisi ile 6 aylik banka faizini bir kac saatte aldim.
    Syg,
    Bir kaç saatte de verirsin dudu. Hep bana hep bana olmaz Borsanın özünde bu var. Mademki borsada bu kadar çok kazanıyorsun o zaman buralarda ne gezinip duruyorsun.Yoksa burasını İzmir'in kordon boyu mu sandın

Sayfa 308/1024 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358408808 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •