Sayfa 309/1002 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. acc çok hoşuma gidiyor uzun zamandır. elimde 4 hisse fon var. artık daha fazla bölmek istemiyorum. ( 4 bile fazla 3 farklı ideal idi aslında ) ama bölseydim 5. olurdu çok net.

2. Aft -7,42

Koca Portföy şirketleri ve Takasbank bile bölünme durumunun farkinda mi değil.

Bence siteden arkadaşların hazırladığı google finance dosyasını kullansınlar daha doğru hesaplıyor

3.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    Aft -7,42

Bence siteden arkadaşların hazırladığı google finance dosyasını kullansınlar daha doğru hesaplıyor
    Hocam hele tefaştan verileri excelde falan bir indirmeyi dene, ondalıkları ilerletilmemiş, noktalar virgüller karışmış. Kamu kurumu olunca böyle oluyor, hiç şaşırmıyorum. Biri de dememiş ki yüzbinlerce kişiye hitap ediyoruz aga bu nedir ?

4.  Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    pazartesi sabah 10 da alış varsa salı sabahı fiyattan salı günü 14.30 da hesaba geçer. Satış ise 13.00 dan önce verilirse o gün kapanış fiyatından fonuna göre t+x günde 14.30 hesaba geçer.
    Merhabalar, salı sabah hesaplanan fiyat dediğiniz pazartesi kapanış üzerinden olmuyor mu? Satışta belirttiğiniz gibi?
    Örneğin TKF için 13.00 öncesi alış T+1, satış T+2 belirtilmiş. Ben borsada salı yükseliş, çarşamba düşüş, perşembe ve sonrası artış bekliyorsam, tüm işlemlerin 12.55te yapıldığı varsayımıyla salı alış, çarşamba satış ve perşembe alış mı yapmalıyım? Teşekkürler

5.  Alıntı Originally Posted by matac Yazıyı Oku
    Aft -7,42

Aklım gitti sabah sabah dedim ne oluyor. AFA da -5 gözüküyor IPJ ile AFT aynı değerler dedim bunda bir bokluk var YAY'da eksi yoksa. Burayı okudum da rahatladım IPJ'yi düzeltmişler sanırım.

6. Maalesef bunların milyonlarca liraya veremediği hizmeti gönüllü olarak bile daha iyi yapacak insanlar var.

7. AFT ak portföy de tefaşdaki fiyat görünüyor. Bu saate kadar düzeltilmesi gerekmez miydi? Arkadaşlar hisse bölünmesinden bahsetmiş. Bir açıklama yok sanırım. Birisi bu fona satış verecek olsa mağdur olmaz mı? Bu nasıl bir anlayıştır ki.

8.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    AFT ak portföy de tefaşdaki fiyat görünüyor. Bu saate kadar düzeltilmesi gerekmez miydi? Arkadaşlar hisse bölünmesinden bahsetmiş. Bir açıklama yok sanırım. Birisi bu fona satış verecek olsa mağdur olmaz mı? Bu nasıl bir anlayıştır ki.
    Düzeltilmiş şimdi, bu adamlar aylık 2 milyon yönetim gideri olarak para alıyorlar birde. Biz herhalde devamlı ekrana bakan izleyen bir yönetim hayal ediyoruz ama aydan aya ekran başına oturuyorlar sanırım.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

Sayfa 309/1002 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •