Sayfa 31/350 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon
Arama sonucu : 2796 madde; 241 - 248 arası.

Konu: Sistem Karşılaştırma 2

1.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    birde şunu merak ediyorum sistemine güvenip 200 kontrat bağlayan varmı acaba ?
    Biz zamaninda baglamistik o seviyeye yakin 4 sene onceydi galiba
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    birde şunu merak ediyorum sistemine güvenip 200 kontrat bağlayan varmı acaba ?
    öncelikle eski sistemci arkadaşlara bol kazanç
    gecen sene erhan gibi vobta 190 knt kadar sistemle işlem yaptım manuele hiç dokunmadan ama riski kaldıracı yüksek tuttugum için bayagı bi zorladı beni.... (hatam 3-4ay cok güzel kazanıp 5-6 ayda kontrat sayımı artırıp başa dönmem oldu.)
    şimdi ocaktan beri hisselerin vadelilerinde işlem yapıyorum cogunda işlem yaptım ve denemeyle bedeli ödeyerek size tavsiyem thy,krdd,garan bunlarda gayet başarılı getiri olarak vobla kıyaslanmaz thy mesela günde 23 kademe alın vobta size 1000 puana eşdeger yeri geldi thy de günde 150-200 kademe aldım))) (petkimde eklenebilir) işlem yapılabilir...ama mesela eregli olsun akbank olsun vs digerleri kesinlikle bulaşmayın yukarda bi arkadasın dedigi gibi akbankda tabana yapıştırmıştım deneme dönemlerimde
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

kayma sorununa nasıl çare ürettiniz peki ?

200+200 400 kontrat eder. robotta

manuel yapmasan.

manuel yapsan bukezde sistemin net kazancını tam alamasın. + psikoloji derken yamultabilir
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

kayma sorununa nasıl çare ürettiniz peki ?

200+200 400 kontrat eder. robotta

manuel yapmasan.

manuel yapsan bukezde sistemin net kazancını tam alamasın. + psikoloji derken yamultabilir
    yamulttu zaten sepet en iyisii bunu ögrendim
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

15 senelik borsa 4 senelik vob geçmişimde...
    1-ay bası kac knt başlandıysa ay sonuna kadar knt sayısına dokunmayacaksın
    2-kaldıracın cok iyi olacak 5k da ters kalsan ay içinde knt sayına dokunumadan oyunda olacaksın
    3-sepetinde sadece endeks olmayacak dolar ve hiise futurelerinde şart
    4-en önemlisi bence kanaatkar olacaksın burdan kısa vadede milyonluk adam olmaya çalışmayacaksın bu yaptıgın sepetle ayda 15-20 k getiri ulaştıysan ki ulaşılır 2-3 senede istedigin arabayıda alırsın istedigin evdede oturursun istedigin gibi hayatta yaşarsın
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

Alıntı Originally Posted by devran42 Yazıyı Oku
    yamulttu zaten sepet en iyisii bunu ögrendim
    hocam hisse vadeliye robotu bağlarken .. spottaki grafiğine bağlamak lazım diye düşünüyorum.

siz direkt vadeli grafiğemi bağladınız ?

sepet kesnlikle bencede en iyisi.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

hocam hisse vadeliye robotu bağlarken .. spottaki grafiğine bağlamak lazım diye düşünüyorum.

siz direkt vadeli grafiğemi bağladınız ?

sepet kesnlikle bencede en iyisi.
    bende öyle denedim ilk başları ama aynı sistemi spota cevir farklı ,vadelisine cevir farklı sonuclar veriyor (mantık olarak aynı dersin ama öyle degil ...)sabah acılışta zaten bi 30 dk fark var ,vade geçişleri var , öyle arası var vob gibi düşünün bence pay vadelilerde işlem yapıyorsanız kendi grafiginde işlem yapın thy, garan,krdd de. diger hisselerde zaten dogru düzgün bar yok ugrasmayın yani ugrassanız bile işlem yaparke alım satımda cogu zaman 30-40 kademe fark var oda deli kayma yapıyor
    DUHUL 2007...
    BİZİ BİLEN BİLİR....

8. Bende benzer şekilde kaybettim. para kazanınca tepede lot arttırıp ana sermayeyı eksıye gecırdım.

birde benım en buyuk kayıplarım olaganüstü gaplar sayesınde yaşandı. doğru yonde gırdıgım gaplardada tam tersıne dondugu ıcın yonu bılse bıle cok verımlı karlar bırakmadı.

çeşitli mnauel mudahleler benı benden aldı :D

kayma basıma buyuk sorunlar cıkardı yuksek lotta.

üst üste 3 kere mc yedim lot düşmek zorunda kaldım 3 kere lot eksıltısım 4. mc yı yememek ıcın 4. dede sistem kar etmeye basladı. sözde yüksek kaldıraçla kacırmayaym yukselısı dıye az az lot azaltmıştım 2 kere mc ye düşünce 3. de abartıp kaldıracı baya bir düşürdüm. çok parayla kaybedıp az parayla kazanmış oldum kı benım herhalde en buyuk kayıplarımdan bırtanesıydı.

derken bugunlere geldık. cogunlugu gaplar ve mudahlelerden geldı zararın.

sımdı yenı bır yontem denıyorum cok yenı ve konusmak ıcın erken o yuzden pek bırsey dıyemeyecegım zaman gosterecek verimli olup olmadıgını.

sanırım buna kıtaplarda para yönetimi diyorlar.
    Senin almaya cesaret edemediğin riskleri alanlar, senin yaşamak istediğin hayatı yaşarlar..
    Sokrates twit @erhanacikgoz1

Sayfa 31/350 İlkİlk ... 2129303132334181131 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •